Skocz do zawartości

Naiman vs Burneiko


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chodzi mi o to, że organizatorzy stworzyli tą walkę nie dla technicznej walki tylko dla "szoł".

 

Piotrsaint ale o jakim ty "show" mówisz najman zpierdal.ł w klatce jak kurczak i jak to wcześniej pisałem już ludzie go pożegnali jak na to zaslugiwał a jak to chyba każdy słyszał.

 

Łatwo Wam sie mówi, że ktoś powinien "ze sceny zejść", a to czy będzie miał za co wykarmić rodzinę to już nikogo nie interesuję.

 

przykładowo jakby mój tata walczył w MMA czy coś w tym stylu to po takim czymś co zrobil najman to bym mu ręki nigdy w życiu nie podał i spaliłbym się ze wstydu i nie przyznawał że to był mój tata i w dupie bym miał że np by za ta walkę przyniósł do domu 30-50tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec jeszcze dodam tylko, że ja po tej walce nie spodziewałem się niczego wielkiego. Dostałem to czego oczekiwałem czyli miernoctwa, ale tak miało być.

 

Podpisuję się pod tym. Problem w tym, że na mierność i żenadę jest teraz największy popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrsaint ale o jakim ty "show" mówisz najman zpierdal.ł w klatce jak kurczak i jak to wcześniej pisałem już ludzie go pożegnali jak na to zaslugiwał a jak to chyba każdy słyszał.

 

 

 

przykładowo jakby mój tata walczył w MMA czy coś w tym stylu to po takim czymś co zrobil najman to bym mu ręki nigdy w życiu nie podał i spaliłbym się ze wstydu i nie przyznawał że to był mój tata i w dupie bym miał że np by za ta walkę przyniósł do domu 30-50tyś.

Mówie o tym co widzieliśmy, miał być szum medialny i był, nikt myślący nie oczekiwał walki, bo po pierwsze Najman tego nie potrafi, po drugie Burneika gdyby miał wlaczyć jeszcze z 2 minuty prawdopodobnie padł by na dechy z niedotlenienia.

 

Do tej 2giej wypowiedzi, tak jak mówiłem każdy ma inne priorytety, jeden chce być kozak na dzielni i ma w d..., że rodzina tynk ze ścian wpierdala, inny nie i to jest tylko i wyłącznie sprawa tych ludzi.

 

A tak żartobliwie to Najman ma wielkie jaja bo trzeba być naprawdę twardym by zrobić z siebie kolejny raz takie pośmiewisko. Mało kto ma tyle odwagi. ;)

 

Podpisuję się pod tym. Problem w tym, że na mierność i żenadę jest teraz największy popyt.

 

Takie czasy, oglądam teraz TV i na większości programów są kretynizmy no ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chisora przynajmniej pokazał coś w ringu i tu jest różnica.

Akurat jeśli chodzi o niego to było to na pewno głęboko przemyślane i celowe działanie. Cóż nie udało się, ale walczył.

 

Jeśli chodzi o Najmana to on sam tak sobie zszargał opinię. Pomyślcie sobie jednak, że z drugiej strony jeśli Najman zachowywałby się tak, iż wszyscy by go lubili to nie byłoby tego całego szoł :rotfl: W każdej z tych walk jedna ze stron była popularna i bardzo lubiana, a druga znienawidzona przez tłumy. Właśnie to przyciąga tylu widzów bo czego chcieć więcej! Tyle :wink:

 

Ale tak BTW, nie wiem po co były Najmanowi te przygotowania skoro zamierzał tylko uciekać przed przeciwnikiem... Porażka na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ten Najman może zrobić Robercikowi ? Nic. Przecież jak stajesz przed takim Robercikiem to on robi się potworem. Najman to gwiazdor, zgarnął kasę i cześć, się chłopak cieszy, a słowa innych ze jest do du.y go nie ruszają bo kasa na koncie mu to wynagradza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ten Najman może zrobić Robercikowi ? Nic. Przecież jak stajesz przed takim Robercikiem to on robi się potworem

 

kolego ale co ma wielkość do tego ? nic nie ma interesujesz się wogóle sportami walki? oglądałeś K1 albo PRIDE,BELLATOR itd dam przykład kilka lat temu jeden z najlepszych zawodników PRIDE i K1 Mirco "Crocop" Filipowicz (zakonczył kariere kilka tygodni temu) walczył w K1 ze 150kg "małpką" Bob-em Sapp-em (jeśli nie kojarzysz to Pudzian z nim będzie walczył w najbliższej walce) i jak mu zapodał prostego to Sapp padł jak mucha więc jak dla mnie wielkość nie ma znaczenia liczy się technika, umiejętnosci i chęć dążenia do czegoś czego nigdy u najmana nie było bo on nie ma ambicji. Nawet mój ziomek znany bokser Grzegorz "Super G" Proksa opowiadał mi kiedyś jak to najman do niego do Węgierskiej Górki (rodzinna miejscowość Grześka) przyjechał poćwiczyc z nim i jak to standardowo Grzesiu biega kilka kilometrów po górach zaproponował to najmanowi który stwierdził że mu się nie chce przebiegł kawałek i dał sobie luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak walka sie zaczynała to myslałem o Sapp-ie.. Na starcie wygladał tak ze wystartuje jak pocisk i zje goscia w locie. Ale pozniej az mi szczeka opadła od sprytu rywala..

Patrzac na murzyna który ma dosyć szybką prędkośc łapy w stosunku do masy ciała, był wręcz pewniakiem.

Litwin w walce z najmanem, nie był taki szybki, ruszał sie troche jak klocek, najman majac doswiadcenie, powinien dawac sobie rade. Siła to nie wszystko, wiadomo ze technika jest wazniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

dla mnie bzdurą jest wspominanie o tej walce mając tak fajne walki jak Hallmana lub Jotki , fijałka /celiński też bardzo dobrze wyglądała. Jak ktoś się interesuje chociaż trochę MMA nie rozmawa o " frik fajtach "

Trochę nie do końca MMA w PL dopiero raczkuje więć takie walki raczej traktuje jako promocje, tylko co to za promocja :) w sumie walki jak z Ufc traktowane są jak krwawe żeźnie lub nuda bo leżą. Jaki kraj takie MMA :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie się podobał uchwyt Ozdoby 92ga runda), kiedy Koks nie miał możliwości dużego ruch, bo mięśnie za duże były aby wykonać jakieś sensowne uderzenie.

Oczywiście wszystko w parodii ale wyglądało to komicznie, jak i upadki koksownika.

Sędzia mógł chociaż założyć czapkę błazna  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozdoba to zawodnik 36 letni,2 lata starszy od Burneiki,lżejszy o 50 kilagramów,bez żadnego doświadczenia ringowego,a jednak był lepszy do momemtu zdyskwalifikowania go przez sedziego.Strach pomysleć co by było gdyby w ringu stanął np. Błachowicz.Ozdoba przed walka powinien obejrzeć ten filmik.

 

 

 

 

A może go oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płakać się chce, że takie "parodie" (Pudzianowskiego do tej kategorii też zaliczam) są walkami wieczoru i Ci "celebryci" kasują największą kasę, a chłopaki które mają potencjał i warunki fizyczne, latają po ringu z wymalowaną flamastrem nazwą baru mlecznego (bo dostanie za to dodatkowe "pińcet" do żołdu) zamiast rozwijać się i skupić na treningach to "po gali w poniedziałek idą do pracy mniej lub bardziej poobijani", ale u nas to jest wg organizatorów "COŚ WIELKIEGO", KSW obwołuje się najmocniejszą organizacją w Europie, MMA Attack czy jak to się tam nazywa idzie tą samą drogą... ręce opadają. Gali sobotniej nie oglądałem i jestem z tego bardzo zadowolony bo nie zmarnowałem czasu i myślę, że długo jeszcze nie oglądnę, no chyba że po Danielaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie do końca MMA w PL dopiero raczkuje więć takie walki raczej traktuje jako promocje, tylko co to za promocja :) w sumie walki jak z Ufc traktowane są jak krwawe żeźnie lub nuda bo leżą. Jaki kraj takie MMA :P

MMA jako dyscyplina nie raczkuje już od dawna , mamy dobrych zawodników na miarę stanów , ale ludzie słabo się jeszcze Promocyjnie tym interesują  ... 

I nie ma nudy jak leżą , trzeba tylko wiedzieć co się tam dzieje :)

Mnie jedynie się podobał uchwyt Ozdoby 92ga runda), kiedy Koks nie miał możliwości dużego ruch, bo mięśnie za duże były aby wykonać jakieś sensowne uderzenie.

 

On nawet nie powienien próbować uderzeń , to się nazywa klincz :) 

 

 

Płakać się chce, że takie "parodie" (Pudzianowskiego do tej kategorii też zaliczam) są walkami wieczoru i Ci "celebryci" kasują największą kasę, a chłopaki które mają potencjał i warunki fizyczne, latają po ringu z wymalowaną flamastrem nazwą baru mlecznego (bo dostanie za to dodatkowe "pińcet" do żołdu) zamiast rozwijać się i skupić na treningach to "po gali w poniedziałek idą do pracy mniej lub bardziej poobijani", ale u nas to jest wg organizatorów "COŚ WIELKIEGO", KSW obwołuje się najmocniejszą organizacją w Europie, MMA Attack czy jak to się tam nazywa idzie tą samą drogą... ręce opadają. Gali sobotniej nie oglądałem i jestem z tego bardzo zadowolony bo nie zmarnowałem czasu i myślę, że długo jeszcze nie oglądnę, no chyba że po Danielaku ;)

Tu masz 100% racji .. niestety takie są realia naszej populacji w PL ... Ale galę warto było odglądać dla samych walk z main cardu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...