Skocz do zawartości

Naiman vs Burneiko


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o zachowaniu sie Naimana wobec Burneiki podczas warzenia ?

Jak wam podobala sie walka ?

 

Moje zdanie jest takie ze Naiman to zwykly pionek i cham. Smie sie nazywac sportowcem a nie ma szacunku do innych ludzi.

Mimo iz nie darze Burneiki zbytnia sympatia to od samego poczatku obstawialem ze zwyciezy, a sytuacja podczas warzenia tylko utwierdzila moje przekonan.

 

Prosze o wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolejna walka w ktorej ta ciota nawet minimum mestwa nie pokazala. Podobalo mi sie jego pozegnanie przez publicznosc, a Burneika.... No coz, ten kraj lubi cyrk to go ma. Najbardziej wkrewia mnie to ze Ci tzw celebryci biora kilka razy wieksza kase za pokazanie sie jakim jest sie tchorzem, w porownaniu do chlopakow ktorzy naprawde cos potrafia i taka kasa pozwolilaby sie im dalej rozwijac, a nie przetrwac od walki do walki za pare tysiecy zlotych, co starczy na przyslowiowe "waciki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd ze ten burak i wiesniak Najman jest z mojego miasta dla mnie on nigdy nie był żadnym bokserem a tym bardziej zawodnikiem MMA czy K1( jedynie co to go Kulej promował nie wiem czemu może mu laskę robił :) )mam tylko nadzieje że już nigdy go nikt nie zaprosi na żadna galę bo ludzie spuentowali walkę najmana "wypierdal.j". Pokonał go kulturysta bez przygotowania i ośmieszył tak jak Saleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślałem, że ten pajac pójdzie na Burneikę, jak wcześniej Pudzian na niego poszedł. Myślałem, że zastosuje tą taktykę, a tu co ? Z Naimanem nikt nie powinien walczyć, bo i po co ? Skończył by tą kompromitację, a nazywanie go celebrytą ? Śmiech, to zwykły chłopek z Pacanowa, zero kultury, zero umiejętności, obstawiam, że na lepszej wichurze na wsi, dostał by bęcki, od lepszego dyskotekowego zabijaki :) Najwyraźniej pojęcie "Honor" dla niego niestety znaczy niewiele... Kasa ? Niech on zapłaci, żeby pokazali jego gębę w TV, to może ktoś go do jakiejś reklamy weźmie, tylko nie mam pomysłu do jakiej mógł by się nadawać :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa

Tylko o to chodzi w tych walkach :) Dla mnie MMA to żaden sport, śmieszne zasady i nic więcej. Myślę że Najman po zarobieniu tej kasy wyjedzie z kraju i tam zacznie swoją działalność w reklamach tak jak kolega wyżej wspomniał :)

 

P.S. Chociaż wstyd się teraz gdziekolwiek pokazywać, na całym świecie go znają... No chyba że w krajach 10świata gdzie niema prądu TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewno większość osob poszała by tam zeby im oklepali maske za tyle kasy.

Bez przesady, ten kto ma honor tego by nie zrobił, ale masz racje świat dla kasy już nie tylko ściąga majtki :) U nas przedwczoraj maturzystki popiły że pół nago wracały z baletków do domu :) Więc co tu więcej dopowiadać :) Ludziom brak honoru a z PL robi się coś gorszego jak Rosja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu widać walke 2 koksowników..

 

jakich 2 koksowników "koksu to typowy koksu" a najman to ulana świnia tłusta

 

zapewno większość osob poszała by tam zeby im oklepali maske za tyle kasy.

 

chyba ty kolego byś poszedł ja napewno nie bo jakłbym wyszedł to się napierdal.ć a nie po ringu spierdal.ć i kasę wziaść

 

P.S. Chociaż wstyd się teraz gdziekolwiek pokazywać, na całym świecie go znają... No chyba że w krajach 10świata gdzie niema prądu TV :)

 

no ja bym nie chciał żeby mnie rozpoznawali w taki sposób jak tego burka najmana wolę nie być niż mieliby o mnie mówić tak jak to my o nim mówimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich 2 koksowników "koksu to typowy koksu" a najman to ulana świnia tłusta

 

Odstawił Koks to metabolizm sie zmienił.. Albo pomylił koks z hormonami damskimi..

Ale ja raczej tak ogolnie o tym sporcie - zawodnictwa w tym nie widze.

Piłka reczna, siatkówka- ja tutaj widze "sensowniejszy" i ładniejszy sport..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeście sobie dziewczynki poużywały... A kim przepraszam wy jesteście żeby tak kogoś obrażać. To pytanie do jacekTDI, kepke_23, slaww czy damian2933. Bo mi się niedobrze robi jak czytam takie wypociny. Jakie są wasze osiągnięcia? Co?! Najman dorobił się tytułu wicemistrza Polski w kick-boxing`u i walki o zawodowe międzynarodowe mistrzostwo polski w boksie wiec ma prawo nazywać się "sportowcem". Poza tym udziela się charytatywnie jak mało która gwiazda w Polsce. I nie będę go bronił dlatego że go lubię bo tak na pewno nie jest. Po prostu denerwuje mnie jak internetowe szczekaczki jak wy nagle stają się nie lada znawcami od wszelakiego sportu! To jest taka mała polska przywara że od każdego medialnego wydarzenia nagle mamy mnóstwo z dupy znawców od skoków narciarskich, formuły 1, boksu, walk w klatce, latania samolotem z politykami, jeżdżenia autobusem po górach i wielu innych dziedzin których przecież uczą w podstawówce. Nie wiem czego się spodziewaliście po tym spektaklu. To nie miała być walka tylko SHOW, przedstawienie! I to było od razu wiadomo, a jeżeli ktoś myślał inaczej to świadczy to tylko o jego bezdennej głupocie! JacekTDI a to że celebryci zgarniają całą kasę jest dowodem tylko na to co wyżej napisałem... Bo to oni robią SHOW w takich przedstawieniach i to oni przyciągają całą rzeszę oglądających.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rooski malo mnie obchodzi dokad zaszedl najman i kim jest.Jesli koles obrarza przeciwnika przed walka co jest zbedne.Po walce spierd jak szczur z tonacego statku jest smieciem dla mnie.Robi tak przed kazda walka.Nie stac go na pare slow, ze dal dupy i przegral.Widzales ostatnia walke to jest szacunek i poklon dla przeciwnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...