Skocz do zawartości

Blaupunkt GTA480 + 2 skrzynie


tomek15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to ten wzmacniacz ciągnie? :)

Pociagnac pociagnie ale ze słaba dynamika.. 480 ma chyba w mostku 200wat a JBL 300 wiec troszke malizną bedzie czuć, dynamika w mostkach bedzie słaba..

Jak masz taki wzmak to poszukaj głosników o mocy do 200wat, i wkomponuj to w bude bass reflex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuby ? uwielbiam to slowo np. przywalic komus w tube. Wiekszosc laikow mylnie rozumuje i twierdzi ze tuba to cos z dziedziny car audio..... :) Ale jest lektóra ktora uswiadomi poczatkujacym jak wiki czy google ze nie ma takich zwrotów. polecam FAQ ktory jest dostepny u nas na forum do przeczytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jednym jest prawda..

"OWAL" - owalny kształt praktycznie w kazdej Tubie.. Czy oryginalnej tubie, "tubie" car audio.. Owal to owal, a jak owal to "tuba"

Walniesz skrzynke kwadratową, prostokątną, daj rure-masz owal-masz tube :D

Niczym Jan Miodek w etymologii słowa "ku...wa". Ciekawe jaką by wypowiedź stworzył do słowa "Tuba".

Może go poprosimy o wypowiedź?? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby dac 2x12 z najtanszymi reaudio o mocy 175wat było by to troszke fajniejsze "buuuu"

Re 12 z najniższej serii ma chyba 200W rms a z tego co zauważyłem u brata przyjmie o wiele więcej więc podejrzewam że i tak będzie buczenie. Nawet dla 10 z tej serii ten wzmacniacz mógłby się okazać za słaby. Może moc jako taką jeszcze ma ale kontroli nie. Miałem styczność z gta 2, gta 4, gta 260 i żaden nie nadawał się zbytnio na suba. W tym wypadku będzie pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re 12 z najniższej serii ma chyba 200W rms a z tego co zauważyłem u brata przyjmie o wiele więcej więc podejrzewam że i tak będzie buczenie. Nawet dla 10 z tej serii ten wzmacniacz mógłby się okazać za słaby. Może moc jako taką jeszcze ma ale kontroli nie. Miałem styczność z gta 2, gta 4, gta 260 i żaden nie nadawał się zbytnio na suba. W tym wypadku będzie pewnie podobnie.

 

Tez bie przepadam za tymi ostatnimi seriami GTA, ale to pytajacy decyduje co z tym zrobi.

Co do RE-najtansze modele z dawniejszej seri miały po 175wat rms, do skrzyni BR wystarczy jak dasz 150wat rms-u wiec te liche 200wat rms ze wzmaka wystarczy na bujanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...