Skocz do zawartości

Wzmak do Hertz es-300 w konkretnej kwocie.


watero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem troszkę o tych wzmacniaczach i wybór stał między KAC - 1023 i tym soniakiem. Nie sugerowałem się RMS bo i jeden, i drugi są aż aż na ten głośnik. Nie wiem czemu, ale jednak sony zrobił na mnie "to" wrażenie i bez zastanowienia stałem się jego właścicielem! ;)

 

Dziękuję wam wszystkim serdecznie za rady. Mam nadzieję, że wspólnie i w porozumieniu pomimo moich dużych braków wiedzy które w wolnym czasie staram się nadrabiać stworzymy w lagunie II coś co ładnie zagra! ;)

 

EDIT:

 

@Frodo:

 

Nie ma opcji by było inaczej. Po przymiarkach od razu piszę co i jak! Myślę, że środa-czwartek zdam relację! ;)

 

Chłopak od kenwooda odpisał. Nie wie co jest z bezpiecznikami, nie ma do niego kabli. Takiego kupił i nikt nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podłączone. Pierwsze wrażenia? Jakim cudem to tak zagrało? Przecież w najśmielszych oczekiwaniach nie sądziłem, że będzie aż tak... Bass na wzmaku mniej niż na połowę, na radiu -4 bo niestety strasznie zagłusza przód którego zbytnio nie ma. Powoli będę zbierał i na to! ;) Właśnie tak się zastanawiam jaką kwotę przeznaczyć na w miarę przyzwoite 13-stki z wzmacniaczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej kasie kup może jakieś używane morel tempo 6 a kwotę która pozostanie z tych 500zł przeznacz na ulokowanie tych głośniczków w drzwiach bo 130mm to naprawdę nie najlepszy pomysł, no i przód by też trzeba pod wzmak dać, to kolejne koszta ale już takie jest car audio ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...