Skocz do zawartości

Nowe Audio Golf 2


Loganek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HERTZ HSK-165.4

Bardzo przyzwoity system.Potrzebuje dość mocnego wzmacniacza w/w Kenwood da sobie z nimi spokojnie radę.

HERTZ DSK 165

Fajny woofer lecz tweeter słabiutki i piskliwy.

AMA - tylko że raczej trudniej dostępne w PL

To 20 letnie głośniki,czego się spodziewasz.Pojawiły się jakiś czas temu na allegro jakieś stare zapasy.

 

RE Audio RE 10"

Ten znam i mogę śmiało polecić.Niestety nie napisałeś czego słuchasz, nie wiem czy jedna 10" starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare 165.3 za 300 stufy W ciemno strzelę, że grają lepiej jak AMA. Mam je akurat, grają bardzo dynamicznie i porównywać je do budżetówki nie będę akurat, bo AMY nie słyszałem, ale jak napisałem - w ciemno bym wybrał NERTZE HERTZE

posluchaj najpierw ama + mission na poprawnej zwrotnicy

wtedy dopiero oceniaj ;)

 

"forumowe hity" o czym Ty mówisz?

takie okreslenie ostatnio czesto pada na forum...

chodzi o tanie glosniki ktore dobrze graja

ale jak widac tobie nie pasuja

proponuje pobawic sie dluzej (sprawnym!) i wtedy dopiero oceniac

 

GMS1865 +GMS25C czy HERTZ HSK-165.4 lub HERTZ DSK 165 albo AMA ( tylko że raczej trudniej dostępne w PL? albo mi się tylko wydaje tak)

hsk lub ama + mission (mimo ze hertzow od dawna nie sluchalem)

jak juz pisalem zglos sie do Lklukasza po amy (ma komplet= woofery + tweetery z alu pierscieniami + zwrotnice)

 

Sub:

RE Audio RE 10"

STX 8"

w cenie STXa nie znajdziesz NIC do porownania

trzeba wydac 500-600zl (nowy w sklepie) zeby sie zastanawiac nad inna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten znam i mogę śmiało polecić.Niestety nie napisałeś czego słuchasz, nie wiem czy jedna 10" starczy.

 

AMA, AHA :D

Dzięki za uświadomienie :P

Słucham, ogólnie wszystkiego ^^, Głownie Dance, Pop, Trance,Techno, rzadziej Metal.

 

hsk lub ama + mission (mimo ze hertzow od dawna nie sluchalem)

jak juz pisalem zglos sie do Lklukasza po amy (ma komplet= woofery + tweetery z alu pierscieniami + zwrotnice)

 

Mimo wszystko wolałbym nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham, ogólnie wszystkiego ^^, Głownie Dance, Pop, Trance,Techno, rzadziej Metal.

Z subem się wstrzymaj do czasu jak kupisz wzmacniacz.Będziesz miał zamontowane wszystko to podjedziesz gdzieś do sklepu i wrzucisz kolejno kilka skrzynek.Wybierzesz to co przypadnie Ci do gustu.

 

trzeba wydać 500-600zl (nowy w sklepie) żeby się zastanawiać nad inna opcja

Bzdura,w/w głośnik kosztuje 329zł(2x4ohm) lub 299zł (4ohm).

 

proponuje pobawic sie dluzej (sprawnym!) i wtedy dopiero oceniac

Podsunięto mi do odsłuchu autko,posłuchałem.Z mojej strony byłoby na tyle.Dla mnie kupa i to WIELKA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja Koledzy coś oceniłem, że poniektórym ręce opadają :/ Napisałem, że to wybór w ciemno, a co do AMA - skoro to taki Hi End za grosze, że deklasuje HSK, które były (moim zdaniem są nadal) mocnym systemem w sporo wyższym przedziale cenowym - spoko. Każdy swoje uszy ma i co się tam komu podoba, teraz wiadomo, że AMA i Diora kosi wsio :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem niedawno 12 calowego STX'a i szału delikatnie mówiac nie było... jest jednak jedno "ale", mianowicie sub ten kosztuje niewiele wiecej niz przecietna markowa maskownica na suba :D Będę budował niebawem bardzo budżetowe granie i zapewne wyladuje tam wlasnie STX choc nie jestem zwolennikiem ale cena zabija... pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy oceniają uszami a niektórzy po zdjęciach w internecie.

Napisałem, że to wybór w ciemno, a co do AMA - skoro to taki Hi End za grosze, że deklasuje HSK, które były (moim zdaniem są nadal) mocnym systemem w sporo wyższym przedziale cenowym - spoko.

Zaczyna się - jak Hertz po 700, to które lepsze HSK, czy R6A i ciężko niektórym było wybrać, jak po 300 (nie wnikam czy tam N czy H na początku, ważne, że w paczkach zagrały tak samo), to teraz do R6A, czy Tempo nie ma co startować, a co najwyżej do jakiegoś systemu za 200 pln, bo praktycznie tyle samo kosztują (a jak grają to już kogo to obchodzi - jednym słowem przez cenę zdziadziały i tyle :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowanie dobrej jakości rozdzielacza Y(podobnej co kabla sygnałowego) nie wpłynie na pogorszenie jakości czy zanik detali!

 

Znów się źle rozumiemy... Nie twierdzę że taki rozdzielacz zakłóca sygnał czy wpływa na jakość brzmienia... Chodzi mi ogólnie o radio które jest chyba jednym z najtańszych oferowanych przez pioneera i z pewnością nie gra jak choćby jakaś alpina z serii CDA, oczywiście może autorowi wystarczy i nie będzie miał potrzeby zmiany radia bo to będzie go zadowalało w zupełności dlatego też napisałem że jeśli by chciał czegoś więcej to następne w kolejce do zmian mogło by być radio. Mam nadzieję że teraz już się dobrze rozumiemy i każdy wie o co mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka osób napisze ze peying gra dobrze i jest tani to zaraz się też zrobi hicior. Bo po co wydać 300 jak można wydać 12,50.

 

Przecież to jest hicior, tylko jeśli ktoś to kupi to pierwszy i ostatni raz peyinga :P

 

Wszystkie propozycje przemyślę i będę działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by te opinie były jeszcze wiarygodne :)

Ja nie twierdzę, że AMA + Mission gra kiepsko, tak samo ostatni super zestaw Diory (nie słuchałem również), może być tani zestaw grający przyzwoicie i warto dać za niego każdą złotówkę :) Miałem vdo dayton i w tym przyadku tak było (kosztowały tyle co AMA), ale w ciemno wybrał bym hsk, wiedząc, że to mocna pozycja w sporo wyższej kategorii. a jak któś w chwili obecnej może mieć go za połowę, to może się tylko cieszyć. Hity jak będę miał nadmiar gotówki, mogę kupić, posłuchać i być może stwierdzę, że grają sporo lepiej, jak zestawy dużo droższe (czyli czasami nie warto przepłacać :) ). Tyle. Odnośnie alternatora, zawsze można coś mocniejszego podpasować :) Ja tak robiłem - mocnieszy altek, mocowanie nie pasuje, to spawarka, odrobina płaskowników, minuta osiem i już uspawany uchwyt :) 45 A to szału ni ma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli alternator, akumulator są w pełni sprawni i zadbany o odpowiednie przekroje włącznie z połączeniami masy aku, alternatora to ogarnie tego Kena z palcem nie powiem gdzie. Co do okablowania RCA jest bardzo Ciekawy ile osób usłyszy prawdziwą różnice miedzy kablem za 100-150zł a 300zł wzwyż. W większości wydaje mi się że jest to efekt placebo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości wydaje mi się że jest to efekt placebo.

 

Skoro wydało się 300zł na złoty kabel, to nie pasuje żeby grał tak samo jak ten za 100zł ;) Coś mi się wydaje, że niedługo sprzedawcy wezmą w obroty teorię nadprzewodników w swoich kabelkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...