Skocz do zawartości

Zmiana radia KDC-W7531 na...?


Przem@S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli idąc tym tropem CD-UB100 jest niczym innym jak odtwarzaczem Tak? :)

 

Dokładnie tak. Ten interfejs, udaje po prostu zmieniarkę. Zresztą tak jak u pozostałych producentów, tego typu interfejsy USB i iPod emulują zmieniarki CD.

W CD-UB100 siedzie przetwornik C/A Asahi Kasei AK4388, czyli taki sobie. Żeby chociaż jakiegoś Burr-Browna wsadzili... eeech.

Podesłać Ci serwisówkę tego interfejsu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie.. 7537 to juz stajnia chinczyka

Wolfson jest tylko 7534. Taki uniwersalny przeskok pomiedzy 6534 a 8534, zasadniczo storzyli tak dorą serie głownie po to aby nie tworzyć wielu seri. Skupili sie na 8534 i 7534, 6534 był takim wstępem do mozliwości kenwooda, ale smak zmian to dopiero seria 7, 8 i 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeszcze takie , 7537u jest lepszy od 7534u czy nie?

i w jakich jeszcze modelach występuje wolfson + usb , może ktoś akurat jest mocno doinformowany :)

 

Miałem przez jakiś czas 7537, a zaraz potem 7534. Ten drugi jest o niebo lepszy.

Dla mnie 7537 to porażka, cholernie nie podobała mi się góra w tym radiu, normalnie nie dało się słuchać. Jakieś takie śśszz, szeleszczenie normalnie.

Co innego 7534 - gra czysto, scena jest pukładana, fajny bas.

Z tego co wiem, to oprócz tych dwóch, innych modeli na Wolfsonie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to też:

KENWOOD KDC-W9537U

 

Kenwood Excelon KDC-X990

 

Owszem masz racje (9537). Były tez wersje 2din bodajze seria dpx 701 czy cos takiego. Ale ja tutaj nawiązuje do seri z Malesji a nie z chin. Wstawili chinole przetwornik wolfsona, ale na kondziach sobie zaoszczedzili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radio siedzi w aucie , testowanie trwa.

Pomimo ze lombard to wszystko dotarło zgodnie z opisem , panel brudny przeczyscilem i troche przepolerowalem

pilot to chyba jakas swinia uzywala tak brudny zaklejony ze masakra.

 

Pendrive 8gb jak kolega wyzej pisal chodzi , a ciekawe jak bym zapodal 16gb?

od czego to w radiu zalezy? mozna gdzies w instrukcji to wyczytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

Przepaści pomiedzy 7531 a 7534u tak bardzo kolosalnej nie ma , ale jest lepiej :)

Mam swoje usb :) i wyswietlacz na ktorym slabo widac , w porownaniu do 7531 gdzie wyswietlacz jest w kolorze i ladnie widac.

Za to zmobilizowałem sie i mam wszystko czytelne na Tid-ie w Vectrze B , zrobiłem przewodzik ktory wyszedl mnie 10zł i radio wspolpracuje z fabrycznym wyswietlaczem :)

Zaoszczedzilem 150zł na interfejsie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nie będę zakładać nowego tematu i zapytam tutaj.

Chodzi mi po głowie znów zmiana radia . Obecnie mam Kenia kdc-w7534 i wymiana by była na kdc-psw9531

Czy ktoś słyszał te radyjka i może sie wypowiedzieć jaka jest różnica i czy zmiana ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czego słuchasz. Jak słuchasz typowo Rocka, coś w stylu Perfect, Dżem, ja nawet jak słucham Italo Disco - 7534 deklasuje resztę. Oczywiście na moje "ucho".

Pal to licho ten keniowski "procesor" WOW, SRS, itd - Wolfson to pazur do słuchania jak ostra ruda babeczka do lóżeczka  :wink2:

Ja testowałem 7534,8534,9531, wielokrotnie, 9531 - w tej kategorii jest za 8534, wg mojego gustu Rocka.

Ale ta muzyka - 7534. Dla mnie nie ma sensu zmieniać.

 

Jedynie co to zmiana we wzmaku, tutaj sie może pobaw, poproś o "test" innego wzmaka jak szukasz czegoś na zmianę brzmienia, ale pamiętam dawną rozmowę - ja odradzam zmianę  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...