Skocz do zawartości

Audio System HX-165 SQ


pawel_luk1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Kiedyś takibartek miał ten systemik u siebie w Hondzie. Troszkę czasu minęło ale miło wspominam. Na dole kulturalny, ale bez szaleństw, góra przyjemna, muzyczna. Zwrotnice pozwalają na szeroką regulację. Dobry zestaw, choć troszkę czasu minęło i może już idzie coś ciekawszego znaleźć w tej cenie:)

Pozdrawiam

EDIT: http://www.instalacjecaraudio.pl/sound_quality/1_honda_civic_1997.html link do jego instalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Kiedyś takibartek miał ten systemik u siebie w Hondzie. Troszkę czasu minęło ale miło wspominam. Na dole kulturalny, ale bez szaleństw, góra przyjemna, muzyczna. Zwrotnice pozwalają na szeroką regulację. Dobry zestaw, choć troszkę czasu minęło i może już idzie coś ciekawszego znaleźć w tej cenie:)

Pozdrawiam

EDIT: http://www.instalacj...civic_1997.html link do jego instalki

 

Dół, to mi wystarcza taki jaki jest w Tempo 6 - z subem JL Audio 10w3 jest OK. W Tempo 6 wkurza mnie góra i średnie - jakiś taki dźwięk jest ściśnięty.

Szukam czegoś co zagra bardziej przestrzennie.

A co chodzi z tymi zwrotkami w HX-165 SQ? Na stronie producent podaje, że zwrotka pozwala na ponad 128 różnych ustawień :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam ten zestaw ale niestety nie mam porownania z kompletnie zadnym innym poniewaz jest to moj pierwszy "normalny" system w samochodzie, ja jestem z niego zadowolony bo gra czysto, nie jest ostry na gorze, srednie wyrazne jednak dolem nie zachwycaja ale na to moze miec wplyw bardzo duzo czynnikow np. moje drzwi ktore maja poj. okolo 80-90L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...