Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do tego sprzętu ?


siekiera1988
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki wzmacniacz polecacie do tego sprzętu:

Radio- Clarion DXZ 388R

glosniki- ElementyComp6 lub PB S-6C (jeszcze ich nie ma zalezy od kasy)

Drzwi będą wygluszone Soudalem

Zależy mi na jak najniższej cenie, poprostu stosunek cena/jakość w miare przyzwoita. W przyszłości ewentualnie miałby jeszcze pociągnąć glosnik wysokotonowy ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie axton srx2. Sam mam go będe kupywał ze względu na jego jakość, wydje mi się że za taką cene ciężko znaleźć coś lepszego.

 

używany kosztuje około 200zł

 

ale napisz jeszcze jaki masz fundusz i czy wzmak może byc używany

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany hmm możliwe że tak, a więc jesli uzywany to proponujecie SRX2 ?

A z nowych co ? Bo ja nie mam zielonego pojęcia jesli chodzi o wzmaki...nie zależy mi na "łubudubu" chce dobrej jakości (jesli mozna o tym mowić w tej klasie sprzeetu)

Cena to myśle ze max. 300-400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze serie XM Sonego, Axton, Audison, Alpine serii V12, Steg QMOS, dużo jest piecy, musisz troche poszukać, najprędzej na serwisach aukcyjnych. Z nowych ciężko będzie dobrać coś bardziej jakościowego, no może coś z u-Dimension, bo można dostać 2-kanałowe piece w niezłej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna wychaczyc w fajnych pieniadzach Audio System z seri Twister bardzo przyzwoite wzmcniacze mialem dwa i jak na to ile za nie zaplacilem to nie bylo na co narzekac, zestawy jakie wymieniles spokojnie napedza.Oprocz tego to co wyzej wlasciwie majac 300-400zł najlepiej polowac na okazje bo naprawde czesto mozna trafic dobre klocki za smieszne pieniadze i niema sie co ograniczac do jedej marki.Do puli dorzucil bym jeszcze rf ktore czesto pojawiaja sie na rynku wtornym za dobre prajsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...