Skocz do zawartości

Nie ma sygnału ze wzmacniacza


zamo111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zamo , napisal

 

Ja nie rozumiem takiego zachowania. Buractwo zawsze musi marudzić i się spinać. Jak ktoś ma problem z czymś na czym ja sam się dobrze znam to zawsze pomagam i nie nabijam się bez sensu, czy aż tak wielu ma kompleksy czy w czym tu problem ?

 

 

Wkładam serce i pracę w każdy element auta. Zależy mi żeby audio też było przyjemne dla ucha , dlatego kupiłem to na co i tak mnie nie było stać a resztę staram się zrobić własnoręcznie. Dlatego piszę też tutaj aby ktoś kumaty mi doradził a nie paru dzieciaków znających forum na pamięć robiło sobie jaja i dowartościowywało samych siebie.

 

Po pierwsze nikt tu sie nie spina , jesli juz ktos to robi to ty w tym momencie ( bo nikt nie polecial tak po bandzie z tekstami ) , jesli uwazasz ze polowa osob nic nie wnosi w twoj temat to sie kolego mylisz bo sam nie wiele masz podstaw a osadzasz innych co nic o nich nie wiesz . Jak twierdzisz ze siedzi tu banda dzieciakow i burakow ( bo takie wrazenie odniosles piszac samemu ) to co tu robisz sam . Z reszta cala twoja wiedza wyszla w tym temacie i tyle na temat !

 

Ps chamstwo zachowaj dla siebie na przyszlosc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na podstawie braku mojej wiedzy w kwestii okablowania stwierdziłeś praktycznie z całą pewnością że to nie ja zrobiłem te kieszenie

 

Na podstawie wykonanego schematu, stwierdziłem to co stwierdziłem. Nie twierdzę, że się nie mylę, bo każdemu się zdaża. Nie chciałem Ciebie uraźić, nie miałem takich intencji.

 

A 560SEC ogarniasz ? To 5.6 V8 z tego modelu wyladowalo u mnie oryginalnie w 300CE.

 

Na szczęście tylko z litaratury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...