Skocz do zawartości

Zmiana Wzmacniacza czy ma sens ???


Calcio23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie posiadam w tej chwili wzmacniacz Crunch Pzi 250.2 który ma 500 na mostku w przy 4 ohm rms , mogę mieć w dobrej cenie Mac Audio Z 2200 który z tego co czytałem jest stabilny przy 2 ohm , a przy 4 ohm na mostku ma 600w rms , no i z tego co wyczytałem jest też cięższy, czy warto sprzedawać mojego Cruncha i brać tego Mac Audio ? na razie zasilam nim Predatora, ale może trafi się coś fajniejszego w dobrej cenie to zmienię też subwoofer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy to , to prawdopodobnie ta sama polka budzetowa , a to co jest na papierze nie odzwierciedli ci tego jak gra . Slyszales o zawyzaniach mocy wzmacniaczy w tym przypadku moze byc tak samo i roznicy nie odczujesz a przesiadziesz sie "z tego samego krzesla na to samo krzeslo" w cudzyslowiu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ogólnie z Cruncha jestem zadowolony, prędzej miałem Carpowera HPB 1502 i muszę powiedzieć że Crunch go " trochę " zniszczył i poszedł do ludzi, teraz właśnie zastanawiam się czy ten Mac Audio da mi więcej mocy niż Crunch przy porównywalnym brzmieniu, aż takim audiofilem nie jestem , zresztą wiadomo że to nie ta klasa cenowa to ma być po prostu dobry i budżetowy napęd do subwoofera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez testow i porownania nie wiele tu mozna zrobic tym bardziej ja nie wiem bo nie slyszalem tych piecy , a z wartosciami / mocami na papierze to roznie bywa , takze podejmujesz ryzyko ktore sie moze oplacic moze tez nie (jesli chodzi o moce tych wzmacniaczy) , ale jak tu ktos kiedys powiedzial nie ma ryzyka nie ma zabawy :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...