Skocz do zawartości

troche informcacji - Alpine 9853r


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wlasnie kupilem radio Alpine 9853r.

Jestem w trakcie kompletowania sprzetu, oczywiscie chcialem cos zupelnie innego, ale wraz z godzinami spedzonymi na Szacownym forum, moje podejscie sie rzeklbym ciut sie zmienilo... :)

 

ale do rzeczy.

Mam pare pytan dotyczacych tego radia.

Szukalem, ale te informacje sa tak porozrzucane ze naprawde nie wiem co i jak. Moze w jednym watku bedzie lepiej...

 

Oto pytania:

 

1. Jaki kabel moge kupic na allegro dodajacy funkcje AUX.

Czy istnieje cos takiego abym mogl podlaczyc iphone pod wejscie glowne nie jacka, gdzie mialbym dzwiek i ladowanie w jednym?

 

2. Radio bede miec podlaczone przez aktywna zwrotnice. Tutaj rodzi sie pytanie. Wszystko bedzie pewnie godzinami ustawiane ( a tych jest nie malo ) itd. Co kiedy nagle okaze sie ze bede musial odciac zasilanie, i radio sie zresetuje?

Wszystkie ustawiania szlag trafi? Wiem ze jest cos takiego jak i-personalize, ale dziala to bardziej w druga strone, z komputera na radio. A co odwrotnie? Istnieje sposob na to?

Tez mam na wzgledzie np. wyjade od mechanika, zapomne ze odlaczyl akku...... wlacze radio - aktywka glosniki = maskakra.... nie chcialbym tego. Wydaje mi sie bardzo wazna rzecz...

 

3. Pilot. Nie posiadam oryginanego. Tak naprawde nie jest mi potrzebny. Bardziej cos takiego jak piekny i wedlug mnie rewelacyjny joystick SONY, tak pytam czy cos takiego istnieje do tego alpine?

 

 

pewnie w trakcie podlaczania bede miec mnostwo innym pytan, ale mam nadzieje ze nie bede zbytnio natarczywy, i powoli dolacze do szacownego grona audiofili z tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...