Skocz do zawartości

Wzmacniacze Alpine w połączeniu z Hertz HSK


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciał bym usłyszeć opinię i wrażenia z odsłuchu ludzi, którzy mieli okazję nausznie :) słuchać właśnie takich zestawień - te piecyki 3544, 3539, mrv-1000, mrv-1005 z HSK. Wiem, że radyjko ważne, ale jak ktoś pamięta jakie było w zestawie, to też niech o tym skrobnie :) Będę wdzięczny za parę zdań, szukałem po forum, ale nie znalazłem tego, czego bym oczekiwał, a mi chodzi o wypowiedzi ludzi, którzy rzeczywiście słuchali/mieli takie zestawienie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem po forum, ale nie znalazłem tego, czego bym oczekiwał

 

to cos marnie szukales bo bylo conajmniej kilka instalacji w ktorych bylo takie polaczenie, chociazby w moim temacie

 

zalezy jakie masz wymagania, ale na pierwsze granie HSK+3544 jest bardzo fajnym zestawieniem, aczkolwiek wzmak strasznie podbija dol, zamiast basu jest wielkie dudnienie i wytlumiona srednica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem sporo, tylko chodzi o wrażenia z odsłuchu. Dużo tematów o HSK jest, jakie wzmacniacze, to wiem mniej więcej, ale nie miałem równocześnie HSK i żadnej Alpiny :/ O 3544 to wiedziałem, że to wzmacniacz z mocnym dołem, ale bardziej chodzi mi o MRV-1000, MRV-1005 - jak tam wygląda granie (pomijając kwestię mojego radia), osoba, która testowała taki mix, jak pamięta jakie było radyjko, nich coś drapnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak by puścił wooferki na PS301T, a tweeterki zasilić z PS200T, tylko jak to trzeba zrobić - czy zwrotki pod woofer i tweeter się dorabia osobne, czy można np. woofery puścić na HPF, przyciąć je, a tweetery na oryginalnej zwrotce, czy jak inaczej, przerabia się zwrotki pod bi-amp, ale jak wtedy podpina się zasilanie drugiego wzmacniacza ? Długo jeździłem na samym przodzie, dołożyłem w8 i normalnie mi przeszkadza :/ Odzwyczaiłem się od suba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...