Skocz do zawartości

Terrarysta z okolic Łodzi poszukiwany.


williams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z giełdy mam mieszane uczucia.

 

Za dużo bywam na giełdach ale samochodowych więc wiem jak to jest coś kupować/sprzedawać w takich okolicznościach ;)

 

Wolał bym zwierzaka od prywatnego człowieka.

 

Umawiamy się, przyjeźdzam do domu i wybieram osobnika, rozumiesz.

 

Na giełdach często bywają z łapanek a z takim zwierzakiem ciężko dojść "do porozumienia" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko przejedź się w czwartek na giełdę

 

A wpuszczają teraz u Was w Łodzi na giełdę bez okazania wpisu, że prowadzisz działalność, sklep akwarystyczny??.

Ja byłem kilka razy na tej giełdzie i nigdy nikogo nie chcieli wpuścić bez zezwolenia na działalność, baa nawet raz wziąłem znajomego,

jako osobę trzecią do pilnowania samochodu na parkingu i tego osobnika już nie chcieli wpuścić, bo koncesja jest,

tylko na dwie osoby ważna.

 

A co śmieszne, jak pojechałem pierwszy raz to nikt nie wiedział, nikt nie słyszał o giełdzie zoologicznej w Łodzi, pytałem kilkanaście osób.

Dopiero jakiś starszy pan mi wytłumaczył, że ta giełda mieści się na giełdzie kwiatowej za Centrum Matki Polki.

Po ponad dwóch godzinach dobiłem do celu, ale sklepikarze i tak już wykupili co najlepsze.

Ja osobiście jeździłem tam po PALETKI.

Ale wybór rybek akwariowych, akcesoriów i zwierzaków wszelkiej maści jest naprawdę imponujący, to samo tyczy się wędkarstwa.

Giełda w Łodzi to największa w Polsce giełda zoologiczna, tylko problem jest z wejściem dla indywidualnego kupca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu nie było problemu z wejściem, później ludzie związani z branżą zoo, głównie sklepikarze, mocno protestowali i na chwilę obecną detalista nie ma wstępu. Ja akurat nie mam problemu z wejściem ale to zupełnie inna i trochę zakręcona historia.

Wybór artykułów zoo, jak piszesz, jest imponujący i choćby z tego powodu warto tam zajrzeć, żaden sklep zoologiczno-wędkarski nie będzie w stanie mieć tak bogatej oferty. Ceny też oczywiście nie pozostają bez znaczenia, czasem nie wierzę własnym oczom i czuję się jak na jakiejś totalnej wyprzedaży przy okazji likwidacji marketu.

Sam też musze giełdę odwiedzić i sprzęt wędkarski uzupełnić, sezon już za pasem, czas znów zapolować na dorodnego lina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu nie było problemu z wejściem, później ludzie związani z branżą zoo, głównie sklepikarze, mocno protestowali i na chwilę obecną detalista nie ma wstępu.

 

Dlatego w czwartek nie pojechałem.

 

Skoczę na Start w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...