Skocz do zawartości

Dobór pieca


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zestaw przedni Morel Maximo 6 i suba RE audio 10s4 w 25 litrowej obudowie zamknietej. przod napedzany jest jakims starenkim 4-kanalowym Alpinem zmostkowanym na 2 kanaly a sub Mutantem ktego dostalem od kolegi :)

Mocy wzmakow nie znam bo sa to stare modele i nie doszukalem sie niestety ale szalu nie robia. Ktoregos dnia podlaczylem na chwile wzmaka od kumpla nie pamietam juz modelu dokladnie ale caly system zagral o niebo lepiej. I w tym momencie dojrzalem do kupna nowego konkretniejszego wzmacniacza ktory by godnie zasilil moje glosniki. I tu moja prosba o pomoc do was, moze cos mi podsuniecie ciekawego? Najlepiej zeby byl to 4-kanalowiec chyba...

Ja po przejrzeniu allegro sklaniam sie w strone tego http://allegro.pl/hifonics-crunch-gti-4150-1200w-nowosc-2012-gratisy-i2155631396.html

ale jestem otwarty na wszelkie propozycje z waszej strony :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok uzupelnie troche opis bo nie jest do konca szczegolowy :)

Drzwi sa wygluszone matami GMS, preferowany rodzaj muzyki w aucie to house i techno, ogolnie muzyka elektroniczna. Potrzebuje porady bo z tego wszystkiego co jest na allegro ciezko jest sie na cos zdecydowac szczegolnie bedac poczatkujacym w temacie car audio :) Kwota do wydania to ~ 400zl i w sumie nie musi byc to nowy sprzet, jakas sprawdzona uzywka tez wchodzi w gre. Prosze jedynie o nakierowanie ewentualnie jakies konkretne propozycje, forum czytalem i dzieki tej lekturze zdecydowalem sie na wlasnie ten zestaw + wygluszenie drzwi z czego jestem zadowolony, teraz przyszedl czas na wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakiegoś Rodka, czy może jakiegoś Kenia, może , alpine lekko wyostrza górkę, a hifony i kruncze to już w ogóle.

 

A jakbym tak miał zarzucic linkami z allegro:

http://allegro.pl/au...2221354653.html fajna opcja na przodzik, 2x60W starego grania

http://allegro.pl/rf...2212200770.html fajna opcja na subik około 250W w mostku przy 4ohm a co lepsze i 2ohm w mostku ciśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że masz do wydania 400zł na wzmaka,ale nie kupuj używki bo często inwestujesz w kota w worku,moim zdaniem lepiej wybrać coś nowego z gwarancja. W tej cenie można wybrac Voice Kraft VK 812.

 

Padłem :rotfl: Czyżby przedstawiciel tejże firmy? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że masz do wydania 400zł na wzmaka,ale nie kupuj używki bo często inwestujesz w kota w worku,moim zdaniem lepiej wybrać coś nowego z gwarancja. W tej cenie można wybrac Voice Kraft VK 812.

Rozumiem ze chcesz powiedziec ze ten VK bedzie lepszym wyborem niz np ten audison z linku?? Ale pod jakim wzgledem?? Bo chyba nie bierzemy tu pod uwage jednego z wazniejszych aspektow tzn dzwieku.

A tak w ogole to kolega szuka 4kanalowca a tu tu dajesz jakies "marne" mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że masz do wydania 400zł na wzmaka,ale nie kupuj używki bo często inwestujesz w kota w worku,moim zdaniem lepiej wybrać coś nowego z gwarancja. W tej cenie można wybrac Voice Kraft VK 812.

 

W 100% wolę kupic używane niż wydac na nowe a już tym bardziej marki voice kraft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w dziale "Super okazje Miszczowskie aukcje" :rotfl: To ja ile czasu bujałem się żeby sprzedać za 100 zł mój pierwszy wzmacniacz, a nie był aż taki zły, bo to Sony XM-SD14X. Niby XPlode, ale kilkanaście lat do tyłu, to był bardzo OK, a jeszcze za 100 zł ? Toż to normalnie szok :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radiem to nie ma co konkurować może tylko z telefonem lub ipod-em.Kolego Pawelsky posłuchaj dawida-ss On dobrze prawi.Ta propozycja Wieś Krafta rozłorzyła mnie na łopatki!Niedługo będą proponować mante,firsta,dalco i inne dzike węże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...