Skocz do zawartości

Wyniki konkursu z Kruger & Matz


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mów że bys sobie za free nie pomeczyl takiego pizdzinga? Z ciekawości może coś będzie z tego . Każdy wie jak jest i chyba nikt z nas na poważnie nie weźmie żadnych ohów i ahów odnośnie tej firmy .

Nie ma we mnie woli testowania tego sprzętu.

Mam tylko nadzieję, że recenzje będą odzwierciedlały stan faktyczny. Bo jak poważnie traktować człowieka, który z imienia i nazwiska opisze sprzęt jako godny polecenia, po czym prywatnie powie, że to złom?? Mam nadzieje, że takiej sytuacji nie będzie bo to troche wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest chwyt marketingowy na popualizm wchodzacej marki na polski rynek , zrobic dobra reklame i poprzec ja recenzja testerow tego produktu a wiadome jest ze opinia znajdzie sie ta najlepsza po mimo tego ze moze nie odzwierciedlac tego czym to pachnie jak gra , takze Piotrsaint ma w tym sporo racii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedanie sie za pizdzinga... bezcenne...

 

Napisz temu szitowi ladna opinie zeby go dostac tylko nie dziw sie ze przez to co o nim napiszesz dla wygranej, setki ludzi moga wtopic kase kupujac to gów... bo wprowadziles ich w blad... Nie jestes pracownikiem marketingu tej firmy i nie placa ci za sprzedawanie tego jestes narzedziem w ich rekach , tania reklama.

 

I tylko o to tutaj chodzi , termin zakonczenia konkursu byl zapewne przekladany to za malo chetnych sie zglosilo bo ludzie raczej sa nie chetni do takich akcji a wszyscy wiedza co ten konkurs ma na celu i napewno nie jest to rozdawanie nagrod ;) W najlepszym razie przesuwanie terminu mialo na celu powiadomienie jeszcze wiekszej ilosci ludzi o konkursie nawet nie dla samego ich udzialu ale do zainteresowania wynikami konkursu a w dalszej kolejnosci trescia recenzji.

 

p.s Oczywiscie moze byc tak ze to dobre klocki i nie bedzie trzeba klamac zeby wystawic im wysoka note za relacje cena jakosc ale co nie zienia faktu ze podejscie ktore prezentujesz jest dalekie od idealu.

 

wszyscy wiedzą o co chodzi przeciesz

 

Każdy wie jak jest i chyba nikt z nas na poważnie nie weźmie żadnych ohów i ahów odnośnie tej firmy .

 

recenzje będą dwie

 

 

 

Ohy i ahy beda opublikowane na portalu i zapewno beda narzedziem marketingowym przeznaczonym do urabiania "amatorow" a byc moze i troche szerszej opini publicznej.

 

Lepiej jedna recenzja ale uczciwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe Polaczki. Zazdrość. Po co pisać ze ja też chciałem wystartować ale... i obsmarowywac chłopaka ze się załapał do testów. Żałujcie mu? Skąd wiecie jaką recenzje napisał i jaką napisze. To o was świadczy nie o nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale taka jest prawda... Sprzedał się? Chyba się ze*rał... A tak głupiego toku myślenia nie widziałem już bardzo dawno ale idąc za ciosem to każdy z nas się sprzedaje tylko zmienia się cel bądź miejsce. Nikt z was moi drodzy nie brał nigdy udziału w ankiecie za którą dostawało się jakiś "bonus"? Myślałem że ten cały konkurs to jedna wielka ściema inaczej sam bym z miłą chęcią się "Sprzedał" i zajeżdżał ten sprzęt jak Reksiu szynkę. Jeśli ktoś ma łeb na karku nie kupi takiego "nie powiem czego" ale każdy chce zarobić a jak wszyscy będą kupowali tylko używki to zaraz rynek wtórny wyschnie i nie będzie w czym wybierać. Reasumując może to firma krzak i złamanego grosza za to bym nie dał ale gnębienie człowieka który wygrał i się cieszy jest poniżej wszelkiej krytyki i tylko potwierdza stereotyp o Polaczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee ale ktoś tu kogoś gnębi??

Ja mam tylko nadzieję, że ocena będzie OBIEKTYWNA, nie mówię, że to gówno ten sprzęt bo zapewne relacja jakość - cena (w nowych produktach) jest podobna do innych niby bardziej markowych produktów w tym przedziale cenowym (kto wie czy nie wyższa).

Mi chodzi tylko o fakt, że będą 2 recenzje (takie jest założenie)...

 

nicekt dlaczego obrażasz obywateli naszego kraju pisząc "Typowe Polaczki"? Jaki jest typowy obywatel bo masz widzę gotową definicję?

Ja swoim nazwiskiem nie będę firmował niczego do czego nie mam przekonania i z góry pisał, że opinia będzie ściemą. Widzę, że dla Ciebie ściema to nic złego i to nie o mnie świadczy tylko o Tobie Kolego.

 

Jeszcze raz dodam, że liczę na obiektywną recenzję nawet jeśli ta na konkurs będzie trochę bardziej kolorowa to przecież nic złego, ważne by nie była zakłamana.

 

sebek co do prezentowania głupiego toku myślenia to Ciebie chyba mało kto jest w stanie pobić.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zmierza w złym kierunku, nikt nie mówi, że ktoś się sprzedał biorąc udział w konkursie.. Mowa o tym jest w wypadku, gdy niesłusznie wychwali ten sprzęt w swojej recenzji, którą firma Kru.. będzie się reklamować i wprowadzać ludzi w błąd..

Sebek88 twój podpis jest dobrym przykładem - dla Ciebie to ironia (mam nadzieję), niektórzy w to na prawdę wierzą i tak może być z recenzją..

Niestety nawet jak chłopaki napiszą prawdę w recenzjach (jeśli sprzęt będzie kiepski) firma Kru.. zrobi inną.

 

Ja gratuluję wygranych, za darmo też bym przyjął ten sprzęt - czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jezeli gosc pisze otwarcie ze napisze dwie recenzje jedna prawdziwa dla Nas ( bo wiemy o co chodzi ) a druga dla redakcji ( bo wie ze jak skrytykuje to nie wygra ) to jest to na wskros uczciwe. Zazdrosze ? Jak to dla niego takie wazne ze bedzie publicznie pisal nie prawde ( wniosek z tekstu o dwoch recenzjach) dla tego wzmaka to mozemy sie zorganizowac i mu go kupic kosztuje grosze. Plytkosc myslenia spoleczenstwa czasami mnie przytlacza , wystarczy napisac co sie mysli i juz sie zazdorosci bo przeciez zeby sprzedac na allegro przedmiot tez moge pisac "100000Wat" , "mega moc" itp. ale tego ie robie pisze jak jest , pisze o relacji cena jakosc , pisze o tym co jest lepiej niz dobrze i o tym co schodzi ponizej poziomu , lub ograniczam sie do suchych danych producenta - dlaczego ? Bo nie napisze ze cos jest zajebiste jezeli sam tak o tym nie mysle. Tutaj widze powstalo pochwalanie takich zachowan. Kazdy ma lustro w domu pytanie jak dlugo bedzie z niego korzystac.

 

. Mowa o tym jest w wypadku, gdy niesłusznie wychwali ten sprzęt w swojej recenzji, którą firma Kru.. będzie się reklamować i wprowadzać ludzi w błąd..

 

Ja mam tylko nadzieję, że ocena będzie OBIEKTYWNA, nie mówię, że to gówno ten sprzęt bo zapewne relacja jakość - cena (w nowych produktach) jest podobna do innych niby bardziej markowych produktów w tym przedziale cenowym (kto wie czy nie wyższa).

Mi chodzi tylko o fakt, że będą 2 recenzje (takie jest założenie)...

 

 

W uproszczeniu to sedno sprawy.

 

Ja gratuluję wygranych, za darmo też bym przyjął ten sprzęt - czemu nie :)

 

 

W przypadku pierwszego etapu zapewne oceniana byla tresc , sposob pisania ogolnie pojete "pióro" kolegi i w takim przypadku wygranej GRATULUJE... Napisz szczera recenzje to pogratuluje czegos wiecej ;)

 

Typowe Polaczki

 

 

A ty co GEBELS ? :D

 

Zanim bedziecie pisac bzdury zastanowcie sie na czym to wszystko polega , moze nie organizowaliscie podobnych konkursow , moze nie macie doswiadczeia w reklamie , marketingu i handlu ale i bez tego mozna wywnioskowac o co tu biega organizatorowi. A do staru kolegi w konkursie nie mam nic fajna zabawa i szczere gratulacje ale do cholery "dwie recenzje" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że bys sobie za free nie pomeczyl takiego pizdzinga?

 

No ja za free to chętnie bym pomęczył jakiegoś pizdzinga, ale jak na razie to muszę takiego jednego czy drugiego najpierw zabrać na kawę czy tam do kina/kręgielni, a męczenie dopiero później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po odsłuchu tego wzmacniacza i musze powiedzieć że miło mnie zaskoczył.. Ktoś tu pisał że ta firma to jak peiying ale jeśli on by tak grał to na pewno nie miałby tylu wrogów. Wzmacniacz dysponuje dobrą mocą a z głośników czuć było świetny dzwięk , dobre basy i wysokie . więcej będzie w recenzji , na pewno bez ściemy tylko moje wrażenia odsłuchowe . ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po odsłuchu tego wzmacniacza

 

tzn. ile to nowe biedactwo pograło ?

 

Więc teraz przyszykuj się na fale krytyki ;) Ja się nie wypowiadam bo nawet tego w rękach nie miałem.

 

też nie miałem, ale widzę że będzie grubo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po odsłuchu tego wzmacniacza i musze powiedzieć że miło mnie zaskoczył.. Ktoś tu pisał że ta firma to jak peiying ale jeśli on by tak grał to na pewno nie miałby tylu wrogów. Wzmacniacz dysponuje dobrą mocą a z głośników czuć było świetny dzwięk , dobre basy i wysokie . więcej będzie w recenzji , na pewno bez ściemy tylko moje wrażenia odsłuchowe . ;)

 

Cos przypominam sobie ze to chyba ja pisalem :lol: ciekaw jestem ile to gralo u ciebie i co pedzilo moc moca a jak z kultura grania itp itd, pomeczysz jeszcze i cos naskrob na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wstępne testy monobloków za sobą - męczyłem nimi Xeteca z podpisu.

 

Kruger - 15min pograł, przesłuchałem co miałem przesłuchać i uznałem że szkoda i moich uszu i głośnika. Typowy wzmacniacz w d klasie który ma swój charakter którego nie znoszę - bas jest taki jakby kartonowy i nie kontrolowany. Mocy jakoś też nie było zbyt dużo - sherwood 300W lepiej radzi sobie z Xeteciem na basie.

 

A potem peying - dwa razy większy, dwa razy cięższy - i gra 2x lepiej - mocy dużo więcej niż sherwood, o krugerze nie wspomne, wyciska z Xeteca tyle ile Infinity Kappa 202a - tylko troszkę twardsze brzmienie, na kappie było więcej mięsa. Ale i tak jest bardzo obiecująco - aż myślę czy go nie zostawić sobie w razie zawodów :)

 

Okablowanie 35mm altek 70A, aku centra futura 60Ah na biegu jałowym 2500obr(ssanie manualne) miernik wpięty i spadki były max 0,3V. Więc nie mogę powiedzieć że było mało prądu czy coś nie tak.

 

Podłączę jeszcze tego krugera, ale ani 4 kanały, ani mono mnie nie przekonało. W tej cenie wolę peyinga z dwojga złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...