Skocz do zawartości

Audio w toyotce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W niedługim czasie planuje zanabyć Toyotę Supre MK3. Wygląda to tak: (zdjęcie z gógla) http://www.jscspeed.com/images/catalog/category47_header.jpg

Z racji, że w tym samochodzie z przodu są małe głośniki 10cm na dodatek w półce.

Z tego co się dowiedziałem to w tym samochodzie jeśli chodzi o granie jest ciężko. W drzwi nie idzie nic zamontować bez robienia, kick panela. Aktualnie posiadam morel tempo 6 i w 99% to one będą musiały w tych panelach siedzieć. I tu pojawia się pierwsze pytanie, jaki litraż takiego panelu? I czy jak robi się taki panel to wygłuszać drzwi też trzeba/powinno czy wystarczy usztywnić boczek? (nie mogłem znaleźć danych do policzenia w bassboxie ani w googlach litrażu). Mam jeszcze drugie pytanie czy miał ktoś do czynienia z nagłaśnianiem takiego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ale dział chyba inny

dlaczego dział inny?

co do kick paneli to zobacz jak mehow zrobił w W124, jeśli czegoś nie będziesz wiedział to zapytaj go, może ci podpowie.

drzwi możesz wygłuszyć, ale nie jest to konieczne. Jak już będziesz miał autko to rozbierz wrota i zobacz może nie będzie tak ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z osobą która miała do czynienia właśnie z takim autem i widziałem na własne oczy, że zaraz za plastikiem jest blacha i nie idzie nic zrobić bez cięcia otworu. Czyli zostają panele. Widziałem mehow'a panele, po prostu bajka, żeby moje tak wyszły :D. A ile L jest robić 8? czy więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz za plastikiem jest blacha i nie idzie nic zrobić bez cięcia otworu

 

Ja w swojej celice także nie mam głośników w drzwiach, ale będę wstawiał dystansy i wysuwał przetwornik przed boczek. Mimo wszystko za tapicerką są otwory montażowe i Ty u siebie na pewno też takie masz więc nie narzekaj, poza tym czasami warto poświęcić się dla sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...