Skocz do zawartości

Sony Ericsson Xperia neo V vs. Samsung Galaxy Ace (S5830)


M@riusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś któryś z tych telefonów ? Dajcie jakieś swoje opinie, narazie chcę wziąć Xperie ale może Samsung lepszy ? O innych nie piszcie, te 2 mam do wyboru, ewentualnie jeszcze T-Mobile move balance ale go odrzuciłem, chyba że ktoś go ma i może coś napisać o nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperie bym bral, android 2.3 z zapowiedziana aktualizacja do 4.0, dodatkowo wydajniejsza platforma sprzetowa (mocniejszy procek, wiecej RAM'u)

 

Sony ma mimo wszystko lepszy support do swoich tanszych telefonow, Samsung skupia sie tylko na Galaxy S i Galaxy S2 a pozostale modele wypuszcza na rynek i po miesiacu o nich zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ma mimo wszystko lepszy support do swoich tanszych telefonow

 

Cos Ty.. Wlasnie z Neo V jest bajzel, bo niektore egzemplarze sie wieszaja i Sony od pol roku nie umie tego naprawic..

Ja zaryzykowalem Neo V i jak narazie jestem zadowolony po kilku dniach :)

 

SE NEO V RESTARTY - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio

 

Samsung ma na pewno lepszego Androida (dla mnie bardziej intuicyjny). W SE trzeba pare rzeczy pozmieniac :)

Co mnie zdziwilo na 2GB karcie jaka dostalem z Neo V bylo zajete juz okolo 900 MB.. Ktos wie co to ?

 

 

Na Omnii mam Windowsa i nie chcę więej ;) A tak na poważnie to za drogi, za Omnie dałem z 4 lata temu 2 000 i więcej tego błędu nie zrobię :)

 

Mialem kiedys starego Windowsa na jakims archaicznym HTC i dla mnie tamten Windows to katastrofa.. Ponoc te nowe sa duzo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Galaxy Ace. Bałem się troche androida i myślałem, ze bede musial uwazac na niego. Po chyba pol roku jestem bardzo zadowolony. Telefon bardzo wytrzymaly, obudowa nie trzeszczy, gorilla glass, nie wiesza sie ale czasem wylacza sie bez powodu i za chwile sam sie wlacza. Wiem, ze nastepnym telefonem bedzie tez samsung, lecz z wiekszym wyswietlaczem, zebym mogl swobodniej przegladac neta co czynie w tej chwili :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam również Ace spadł mi kilka razy na ziemie w tym na beton i się trzyma twardo :) Wgrywałem już parę softów wszystko bezproblemowo śmiga, mam navi offline i parę przydatnych programików fajny telefonik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując te 2 smartfony tylko pod względem parametrów technicznych wszystko przemawia za neo v:

-ekran 3,7 do 3,5 co za tym idzie większa rozdzielczość dla nev 480x854 np. lepszy komfort w przeglądaniu neta,

-procesor 1 GHz do 800 MHh wiadomo szybsze działanie, w grach itd

-ram 512 do 280 MB np. więcej applikacji można otworzyć jednocześnie, nie muli tak,

-oficjalna aktualizacja dla neo v do androida 4.0 niebawem, samsung tylko do 2.3

-aparat kręci filmy w 720p przy 30 fps SE, ace gorzej,

To tylko niektóre dane na plus dla SE, co do tych restartów to się nie wypowiem ale był to problem chyba pierwszych modeli. Także bez dłuższego zastanowienia NEO V :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm co samsunga to bawiłem sie kilkoma (np S, S2) i wszystkie jak dla mnie sa plastikowe ( miałem i7500) , co mozna przyznac maja wmare dopracowany system + , co do sony jakos mi zupełnie nie przypada desing, bawilem sie tylko x10 .

 

Obecnie posaiadam HTC Sensation chciałem S2 ale troche mi kasy brakło jednak teraz nie załuje ze go wziołem :D , sa soldnie wykonane wiec proponuje poszukac jakegos htc .

 

A jesli masz moziwasc kupienia Motoroli Defy to bym sie nie zastanawiał swietny tel. solidny i szybki . Wada sa czesto padajace gołsniki ale za to gra prawie dwa razy głosniej od mojego HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat te dwa ?

 

 

Jak ma byc nowy i z sieci, to sieci nie oferuja starszych modeli albo nie maja niektorych w ogole w ofercie..

 

No niestety jest tak jak pisze Ache, albo nie maja aktualnie, albo wycofali, albo coś... Jak to w sieci... Bawiłem sie dziś jednym i drugim, Neo V zrobił na mnie lepsze wrażenie, chyba wybiorę go i zobaczymy co będzie

 

 

SE NEO V RESTARTY - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio

Czytałem to, podobno pierwsza wersja miała problemy, zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie o neo v bo moja dziewczyna ma go już parę miesięcy i wszystko śmiga jak należy, jedynym minusem jest tani plastik na obudowie, który po dłuższym użytkowaniu może się porysować. Poza tym polecam zdecydowanie SE (pomimo, że sam mam samsunga)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...