Skocz do zawartości

Hifonics Atlas IA 10 Bass Reflex


matm115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o policzenie mi obudowy bass reflex do tego głośniczka;) przestrzeń zajmowana nie gra roli zbytniej, nie potrzebuje funkcjonalnego bagażnika. Zrobiłbym to sam ale nie ogarniam zamiany niektórych jednostek i ogólnie niezbyt mi idzie praca z tym programem. Żółtodziób ze mnie straszny;)

 

Parametry :

 

"Mechanical Parameters:

FS = 39,6 Hz

Qms = 8,648

Vas = 1,738 cu.ft

Cms = 52,517 in/lb

Mms = 1,891 oz

Xmax = 0,177 in

Sd = 51,8 sq.in

Dia = 8,1 in

 

Electrical Parameters:

Qes = 0,325

Re = 3,5 ohms

Le = 1,6 mH

Z = 4,0 ohms

Bl = 12,00 N/A

Pe = 350.0 watts

 

Combination Parameters:

Qts = 0313

n0 = 0,917%

Sens = 91,64 dB (1 watt)

Multiple Drivers Num = 1

Wiring = signle

"

 

Rozmiar skrzyni pod litraż obliczę sobie sam, bass reflex czy okrągły czy kwadrat to mi obojętne, preferowana muzyka to rap ale słucham również , rocka, bluesa, dupstepu więc najlepiej by głośniczek grał w niej dynamicznie oraz głęboko(pewien kompromis ze wskazaniem na dynamikę), sub ma być używany głównie jako uzupełnienie pasma, jednak od czasu do czasu lubię jak mi ładnie pier****** z bagażnika ;) Proszę jedynie o obliczenie litrażu skrzynki i optymalnej długości oraz średnicy bass reflexu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...