Skocz do zawartości

peiying py-8118 DVD + monitor vdo dayton 5000


Baryla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam nawigacje vdo dayton 5000 ale coś z nia nie tak (http://www.elektroda...659256#10659256) dlatego postanowiłem wykorzystać monitor do odtwarzania filmów z radia peiying py-8118 DVD, monitor z boku ma wyjście jack 3,5 i radio wyście chinch video, czy jeżeli podłącze to kablem jack3,5 -> 2 x chinch +przejściówka 2xchinch-> 1x chinch to będzie działać czy lepiej zastąpić to tym http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/98/62/87/2198628742?

A jeżeli to nie będzie działać to z tyłu komputera nawigacji są wyjścia takie jak w radiu (iso?), jedna jest od zasilania, nie wiem od czego reszta ? Czy da się jakoś podpiąć pod nawigację ww radiem, ?

bo jak się podepnę z boku monitora przez jack 3,5 to i tak navi musi być włączona chyba ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym jackiem mogę sprawidzc tylko musiałbym kable kupić, bardziej chodzi mi o to jak podpiąć się pod navigation computer aby to zadziałało, może już ktoś to przerabiał

A jeżeli to nie będzie działać to z tyłu komputera nawigacji są wyjścia takie jak w radiu (iso?), jedna jest od zasilania, nie wiem od czego reszta ? Czy da się jakoś podpiąć pod nawigację ww radiem, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kostki są takie same jak w radiu, to zakładam, że ich zastosowanie jest także takie same, więc wyjscia głośnikowe bym obstawiał

poza tym dobrze rozumiem? chcesz połączyć wyjście video z radia z wyjściem na słuchawki z nawigacji? to chyba nie ma szans na działanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten monitorek więc:

 

 

To się nadaje - takie coś włączasz w ten wtyk jack z boku monitorka, i żółty wtyk(video) wpinasz do radia peinga. Jak radio ma wejście aux to wpinasz tam biały i czerwony rca - a jak ma aux na jack, to kupujesz jack>2xrca i podpinasz.

 

Do uruchomienia monitorka będzie potrzeba wtyczka ta z tyłu (mam nadzieje że masz, bo jak nie to trzeba dorobić) Żeby monitorek działał w trybie vga trzeba podać mu na pin nr.12 5V i zasilanie.

 

Więcej tutaj: Monitor VDO Dayton 7' MM 5000/01 DOBRZE TRAFIŁEŚ! w xarchiwum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radio ma wejście aux to wpinasz tam biały i czerwony rca - a jak ma aux na jack, to kupujesz jack>2xrca i podpinasz.

A jak tego nie podepne to dźwięk nie będzie leciał z głośników ? Bo jak dobrze zrozumiałem to takie podłączenie daje dźwięk z tego monitorka czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tego nie podepne to dźwięk nie będzie leciał z głośników ?

 

Będzie leciał - ale możesz tego nie podpinać. Po prostu wtedy by grał też ten głośniczek w monitorku - ale to Ci chyba nie potrzebne, chyba że chcesz sobie zrobić głośnik centralny tanim kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...