Skocz do zawartości

Nowy sub Morela: Morel Primo 104 Kto jest jego posiadaczem?


Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi ze nie potrafie tak kwieciscie opisywac jak to graja glosniki. Dla mnie malo miecha to malo miecha. Slyszles kiedys 10w3 pod A6? A ten primo gral jak walenie kawalkiem drewna w kartke :rotfl::] o gustach trudno mowic..

 

ale w sensie, że nie zaciągał czy że brakowało mu najniższych częstotliwosci, czy mało kopał czy że co ? W twoim przypadku mięso = co ?- wg mnie to całkiem przyzwoity przetwornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy że brakowało mu najniższych częstotliwosci, czy mało kopał czy że co ?

mniej wiecej o to chodzilo..

 

 

wg mnie to całkiem przyzwoity przetwornik.

a wedlug mnie sredni, do przyjecia, zalezy czego sie oczekuje. zalezy jaki rabat :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojo joj, ale dyskusja się rozpoczęła :-/

wracając do sedna tematu to odradzacie tego morelka i lepiej poszukać AS'a?? ogólnie to chcę jakiś mały w miarę jakościowy subik który zadowoli się mocą 400w do uzupełnienia przodu a nie do robienia zamieszanie wewnątrz kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charakter..inne preferencje?

 

 

ojo joj, ale dyskusja się rozpoczęła :-/

wracając do sedna tematu to odradzacie tego morelka i lepiej poszukać AS'a?? ogólnie to chcę jakiś mały w miarę jakościowy subik który zadowoli się mocą 400w do uzupełnienia przodu a nie do robienia zamieszanie wewnątrz kabiny.

ten morel napewno nie zrobi "zamieszania". jl tez nie :wink:. AS niestety nie slyszalem.. "podobno obcowac z AudioSytem mogą tylko nieliczni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiesz na 2 x 12w3 w zamknietych 25 litrow i 141 db :) i to pod podstawowym mono JL czyli serii JX 1000d

 

charakter..inne preferencje?

 

 

 

ten morel napewno nie zrobi "zamieszania". jl tez nie :wink:. AS niestety nie slyszalem.. "podobno obcowac z AudioSytem mogą tylko nieliczni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakis czas temu własnie zostałem posiadaczem 124, co prawda nie mam miejsca na 12' ale byłem go ciekaw.

 

Moim zdaniem 10' od 12' jakoś masakrycznie róznic sie nie wiec nie wiem o jakim braku miecha ja tu czytam? :D

 

Piszesz jakbys na codzien podrózował z orionem hcca...

 

 

Wrzuciłem go do 35l closed, nie napisze ze to jest demon szybkosci ale tragedii nie ma. Faktycznie jest miekki ale nie koniecznie mułowaty, zwarty i dość solidny, potrafi sie przebić do przodu z sedesa pod 300w w bardzo wyrazisty sposob.

 

Swoja droga jutro badz po jutrze bede budował doń kompaktową szczelinke, opisze tez co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakis czas temu własnie zostałem posiadaczem 124, co prawda nie mam miejsca na 12' ale byłem go ciekaw.

 

Moim zdaniem 10' od 12' jakoś masakrycznie róznic sie nie wiec nie wiem o jakim braku miecha ja tu czytam? :D

 

Piszesz jakbys na codzien podrózował z orionem hcca...

 

 

Wrzuciłem go do 35l closed, nie napisze ze to jest demon szybkosci ale tragedii nie ma. Faktycznie jest miekki ale nie koniecznie mułowaty, zwarty i dość solidny, potrafi sie przebić do przodu z sedesa pod 300w w bardzo wyrazisty sposob.

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMO 104 to żaden hit i hitem nie będzie, jak się poszuka to w tej cenie może troszkę więcej ,ale nie wiele można kupić P10 albo hx10sq nowe oczywiście głośniki jak dla mnie o wiele fajniejsze pod każdym względem

ten JL 10w3 to w tej cenie to porażka , nawet kosza alu nie ma :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMO 104 to żaden hit i hitem nie będzie, jak się poszuka to w tej cenie może troszkę więcej ,ale nie wiele można kupić P10 albo hx10sq nowe oczywiście głośniki jak dla mnie o wiele fajniejsze pod każdym względem

ten JL 10w3 to w tej cenie to porażka , nawet kosza alu nie ma :rotfl:

A jakiego suba Ty używasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się chwalić takie głośniki mam i tyle więcej nie chce bo nie mam gdzie to trzymać , jak ktoś chce sobie przesłuchać i sam porównać nie ma problemu jak będzie cieplej na jakiś spot zabiorę i sam sobie ocenisz nawet z tymi dwoma pierwszymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JLa mialem w cenie sklepowej tego primo..i nigdzie nie napisalem ze 10w3 to jakis mega wypas, poprostu jak bylo cieplo to na Chlodnej mi bardziej podpasowal niz morel :). a zawodnikow bylo kilku, co nie oznacza ze same perelki uznane za super przetworniki.. czytajac ten temat dochodze do wniosku ze jednak odsluch to podstawa wyboru, a nie opinia z forum. moze wstepna selekcja czego posluchac pod wlasnym setupem, przy wlasnej muzie..pozniej to juz tylko kwestia siegniecia do kieszeni. ale mi nowosci :rotfl: :rotfl: :rotfl: luzzz :spi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...