Skocz do zawartości

Zapach do auta


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie polecam California Scents (pisałem wcześniej) - napaliłem się po anonimowych opiniach w sieci i srodze rozczarowałem. Miałem większość zapachów, wszystkie dosyć szybko uleciały, a ten Newport New Car śmierdzi (nie tylko w mojej opinii) w porównaniu do New Car np. od Wunderbaum.

 

Miałem nawet dostęp w sporo niższych cenach i się zastanawiałem czy wśród znajomych tym nie pohandlować, ale zawiodłem się jakością i to dosyć mocno. Bubblegum jeszcze w miarę ok, ale 2 tyg. i po zapachu... Pomarańczy czy wanilii nawet nie komentuję.

Obydwa zapachy mam od 3 Grudnia i Bubblegum dopiero teraz się skończył, choć mam go jeszcze w pokoju i delikatnie go czuć, New Car w lutym - zapach jest inny niż Wunderbaum czy Marcus, ale żeby śmierdział? :luka:

A brałem je od www.showcarshine.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem prosto od dystrybutora na PL ;)

 

Mi (mojej dziewczynie i mamie, czyli najczęstszym pasażerom mojego auta, również) śmierdzi, tzn. dla mnie nie jest to przyjemny zapach, a sztuczne chemiczne coś, przypominające środki czystości... Ile ludzi, tyle nosów, ale jak lubię zapach New Car innych marek, tak ten był fatalny... Bubblegum był ładny, ale krótkotrwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polacam http://allegro.pl/zapach-samochodowy-choinka-wunder-swieze-wnetrze-i2160679469.html Dzisiaj zakupiłem oto właśnie taki zapach i chyba poprostu musze go wurzucić. Jak dla mnie to on śmierdzi a nie pachnie ;/

 

Miał juz ktoś ten zapach w kształcie logo Euro 2012? Z wygladu super tylko jaki ma zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinki zapachowe są do niczego, pachna intensywnie na poczatku a po tygodniu prawie ich nie czuć.

Kupiłem ten AE UltraGel i nie podoba mi się, ze wszystkich testowanych przeze mnie zapachów najbardziej spodobał mi się Aroma Car Organic i szczerze go polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...