Skocz do zawartości

Co mogę zmontować z tych elementów?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jako suba do punkrocka/breakcoru/metalu używałem wiekowego infinity 100 w.ib a później 9" dynaudio mw182 i w tej muzyce było bardzo elegancko na obu przetwornikach. Teraz będe próbował chyba stx-a jakiegoś zamówic, bo często słucham muzyki opierającej się na bassie i chcę zobaczyć co za te 100pln oferuje :]

http://allegro.pl/infinity-kappa-120-w-ib-12-glosnik-sub-woofer-i2205218853.html myślę że taki byłby idealny do muzyki jakiej słuchasz i tego wzmaka pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dziś gadalem z kumplem który chce sprzedać tubę z jakimś mały wzmakiem.

Głośnik to Alphard xe star a wzmacniacz to Vioce kraft . Oba o mocy 400w w maxie.

Chce za to 200 zł.

Myślicie że warto?

 

Moze ten maly wzmacniacz dało by się podłaczyć pod przednie głośniki a z niskotonowego zrobic suba w skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że warto?

 

Nie.

 

Vioce kraft . Oba o mocy 400w w maxie.

 

Taaa... chyba jak uderzy w niego piorun ;) Nie podałeś modelu ale większość z tych "potworów" ma moc porównywalną z mocą radia ... ok 20W RMS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co mogę zmontować z tych elementów czyli pochwal się swoim autem" :rotfl:

 

 

Faktycznie to moje radyjko chyba najsłabsze nie jest...

 

Nie patrz na moc radia. To, że pisze na nim 4x50W nic nie znaczy. Fizyki nie oszukasz, chyba, że jesteś marketingowcem i chcesz sprzedać produkt pt. Radio Samochodowe :) Radio ma tyle ile ma i nie ma się co rozwodzić nad jego mocą bo to do niczego nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki powinienem wybrać, są o rożnej wytrzymałości 10A ,30A, 80A. Jak dobrać go do wzmacniacza?

 

Oj jj bo się zdenerwujemy ;) U Nazara to było ;) Bezpiecznik dobiera się do przekroju kabla zasilającego ! Gdzieś krąży tabelka - jak znajdę to wkleję.

 

 

http://obrazki.elektroda.net/28_1254301862.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...