Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dan hehe

A tak to jakoś jakby miała skrzywienie kręgosłupa bo tulow tak jakoś śmiesznie z boku wychodzi

A pierś (chyba to jest pierś) jest za wysoko i za mocno na lewo, nie pasuje do paska z stanika

 

A teraz moj off top

Ten to ma życie, ch... leży a ja do pracy musze post-1952-1361364050,6888_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dan hehe A tak to jakoś jakby miała skrzywienie kręgosłupa bo tulow tak jakoś śmiesznie z boku wychodzi A pierś (chyba to jest pierś) jest za wysoko i za mocno na lewo, nie pasuje do paska z stanika A teraz moj off top Ten to ma życie, ch... leży a ja do pracy musze attachicon.gif ImageUploadedByTapatalk 21361364049.625973.jpg

Wiem co masz na mysli, mam w domu 2 takie siersciuchy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje się ktoś jak to jest z używaną kasą fiskalną? Matka ma dwie zalegające i może by je pchnąć na alle nawet za parę zł, żeby tylko się to nie poniewierało. Tylko ponoć w środku jest jakaś pamięć, czy coś, z danymi działalność (?). To się jakoś resetuje/ wymazuje? Jedna to jakiś większy szajsung, druga to jakaś mniejsza pitu pitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że bym powiedział bo uprzedzenia to możesz schować do kieszeni, swoją drogą ciekawe czy Ty byś mi powiedział prosto w oczy o wieśwagenie :). Niewiedza na szczęście nie boli - ale jaki ludź taki obyczaj. Jako, że ja jestem cięty na takie wycieczki więc tak też Ci odpisałem drogi kolego. Nietoleruje pojazdu po markach i po ludziach w nich latających. :)

 

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludziach nic złego nie napisałem - dużo włożonej pracy, film dobrze zrobiony. A ocenianie ludzi pod względem ich samochodów jest płytkie i tego też się nie dopatrzysz w moim poście. Rzeczy materialne już mnie mniej obchodzą więc śmiało mogę Ci w twarz powiedzieć że nie lokowałbym takiej pracy i nakładów finansowych w aucie typu wv. Możesz już zauważyć różnicę między bucowatym ocenianiem ludzi, a uwagi o przedmiotach.



tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś nie lokował kasy w vw a ktoś inny nie lokował by jej w audio a jeszcze inny w mieszkanie bo uważa, ze starcza mu 4 białe ściany i tyle. Dla mnie temat wyczerpany, gusta gustami ale trochę szacunku należy się każdemu nawet jak mymi inne poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gusta gustami ale trochę szacunku należy się każdemu nawet jak mymi inne poglądy.

 

x2. Tym chyba doszliśmy do porozumienia. Więc tym bardziej możesz zauważyć że ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażałem. Już zrozumiałeś?



Ma ktoś może instalke skypa na androida? Znajduję tylko odnośniki do strony skype z przekierowaniem na "androidowy" market ale po zrootowaniu tableta market nie działa mi jak należy. Potrzebuję zatem samej instalki apk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...