Skocz do zawartości

pomoc laikowi


Nocky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy. Jak widac w temacie jestem ciemny jezzeli chodzi o car audio :). Jakis tydz temu kupilem car vw golf 3. Typ za doplata 800zl zostawil mi w aucie sub,z tego co wyczytalem to JL10w0v2,wzmacniacz to jakis tam crunch i radio alpine cd 111r,problem jest mianowicie taki ze nie moge sluchac muzyki bo nie chcial zostawic mi glosnikow bo podobno dobre i drogie.

 

W iec potrzebuje cos. Troszke poczytalem na ten temat. Wiem ze glosniki to 165 i ze mam miejsce na gwizdki w podszybiu.Oczywiscie chce to podl pod 2wzmak.Przeczytalem takze ze to radio nie ma 2 wejscia pod wzmak,ale to potem. Co mi forumowicze doradzicie z glosniczkow aby robilo halasu i w miare jakosc :) do jakis 250pln i do tego wzmacniacz za nastepne tyle. Muzyka to rap i clubowa. Dziekujez gory za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaaczego zamkniety. Przeciez po to jest forum aby zapytac,no tak?!?! W mojej okolicy malo kto sie na tym zna a sklepu car audio nawet nie ma. Rafael ja mam wzmak. Potrzebjee podzespoły na przod bo nie moge sluchac muzyki. Licze na wyrozumiałość. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że drugi wzmacniacz do zasilenia zestawu przedniego bądz suba, w zależności co dokupisz. Napisz skąd jesteś, bo większośc chiała by wiedzieć, może będziesz miał szczęście i będzie ktoś z okolicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos jednak by wniósł cos do tematu? Naprawde sporo czytalem nim napisalem. Myslalem np nad gwizdkami mision i do tego jakies wofery,ale jakie nom i wzmak. Zalezymi aby glosno to gralo,jakosc w miarę.

 

A moze ktos jednak by wniósł cos do tematu? Naprawde sporo czytalem nim napisalem. Myslalem np nad gwizdkami mision i do tego jakies wofery,ale jakie nom i wzmak. Zalezymi aby glosno to gralo,jakosc w miarę.

 

Mala miejscowosc pod Bialymstokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś chociażby się pofatygowac aby poszukac sobie na temat budżetowego grania, jest dużo tematów. A zakładanie kolejnego tematu i znowu pisanie tego samego jest bez sensu bo później robi się za przeproszeniem syf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj nom czytalem i to chyba z pare nocek. Oczywiscie hertz hsk,helixy blue itp,jest tego naprawde sporo,ale nie wiem co wybrac. Niczego nie sluchalem,tak jak napisalem chce aby gralo glosno przy malym spadku jakosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...