Skocz do zawartości

regeneracja felg warszawa


wryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze felgi niemieckie DOTZ AEZ DEZENT te wynalazki na alle wpadniesz w byle dołek i pogięta jest, przerabiałem ostro ten temat rok temu bo sam szukałem najbardziej zawiodłem się na MOMO po tej firmie tylko jedynie co dobre to nazwa :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje sa proste, ogólnie wygląd wporządku farba na środku felgi ok da sie wyczyścic z tego całego syfu od klocków ale na rancie pozostały mi jakieś zacieki, pełno tego dlatego bardziej sie zastanawiam nad samą polerką tego rantu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze felgi niemieckie DOTZ AEZ DEZENT te wynalazki na alle wpadniesz w byle dołek i pogięta jest, przerabiałem ostro ten temat rok temu bo sam szukałem najbardziej zawiodłem się na MOMO po tej firmie tylko jedynie co dobre to nazwa :wink2:

 

Marki, które wymieniłeś to raczej taka średnia półka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty są tak wielkie ze lepiej nowe kupić malowanie proszkowe do tego polerka i pomalować bezbarwnym .http://www.regenerac...lg-warszawa.pl/

 

robią ładnie ale cena też ładna

 

Taaa ładnie... pojechała starsza osoba i pomalowali jej pistoletem... + znam jeszcze conajmniej 3 osoby które nie były zadowolone z ich usług...

 

 

Osobiście polecam http://www.wulkanizacja24.pl

 

Koleś trochę gburowaty i na dzień dobry mało pozytywne wrażenie robi, ale wystarczy nie zgrywać cwaniaka i odkrywa ludzką twarz ;) (widocznie dużo go takich odwiedza i "na zaś" sie uprzedza)

No i wszystko zgodnie ze sztuką zrobione :)

Oczywiście mówię o piaskowaniu + lakierowanie proszkowe. Czy polerują ranty, to nie wiem. Trzeba podjechać i zapytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zacznijmy od tego, ze w wiekosci wypadkow lakierowanie proszkowe uszkadza felgi nieodrwracalnie. Nie widocznie, bo po prostu niszczy proces utwardzania przez ktory felgi przeszly w fabryce. Takie lakierowanie felg trzeba robic z glowa, 90% zakladow nie ma o tym pojecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się rozpisywać szczerze, sam zniszczyłem w ten sposób oryginalne felgi 18 cali bmw. Dałem je do proszkowego malowania, później 3 razy spawane były bo się mikropęknięcia pojawiały. Czytałem później na paru forach opinię, że felgi po takim wygrzaniu (nie wiem jaka to jest temperatura dokładnie) tracą właściwości nadane w fabryce.

 

Tak samo z prostowaniem - raz prostowane felgi, nie będą tak wytrzymałe jak nowe... Dlatego jak felga jest minimalnie krzywa nie warto się za to brać, jeździć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zalecam zmienić zakład lub styl jazdy po polskich drogach ;) Ja nie mam podstaw do narzekania. Profil dość niski, bo 50, zrobione co prawda dopiero 6000 km, ale felgi jak nowe :) Jeżeli ich nie sprzedam do maja (Bo choruję na Ronal R10), to przejeżdżą kolejny sezon :) Jedyny problem to taki, że przy proszkowym malowane są w całości i trochę mocowałem się ze ściągnięciem dwóch :) No ale tym razem przesmaruję czymś piastę ;)

 

Nigdy nie spotkałem się, żeby ktoś miał problemy z felgami przy proszkowym lakierowaniu. To nie 1000 stopni, żeby materiał płynął ;)

 

To samo tyczy prostowania. To wszystko zależy od tego jak skrzywiona jest felga. Jak jajo to nic dziwnego. Przy codziennym użytkowaniu felgi zawsze prędzej czy później wymagają lekkiego naprostowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja co roku daje fele do prostowania w zasadzie, zawsze jakas dostanie strzala niestety... Po tym sezonie zmienie kola chcialem wieksze niz swoje 16" ale mam nowe opony... pozyjemy zobaczymy...

 

18cali do Berlingo wydaje sie abstrakcja, ale patrzac np na taki film zmieniam zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ostatnio oddałem felgi do regeneracji do fabiana z marek który został mi polecony na innym forum. Człowiek konkretny zna się na tym co robi i robi to dobrze. Maluje felgi skręcane i zwykłe metodą z pistoletu (ładniej wygląda) lub proszkowo (lepsza trwałość) zajmuje się też polerka felg.  Także człowiek sprawdzony i z czystym sumieniem go polecam nr. 604 338 345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...