Skocz do zawartości

Wyprzedaż OLD SQL :)


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedam część swojej "starszej" kolekcji, za jakiś czas może dojdzie coś jeszcze,

 

Wzmacniacz Rockford Fosgate 4600x Series1

 

4 x 60W @ 4 ohms (14,4V - 0.08% THD)

4 x 90W @ 2 ohms (14,4V - 0.3% THD)

2 x 180W @ 2 ohms (14,4V - 0.3% THD)

Fuse: ATC 30A

Manufactured in 1994

 

Stan:

Wizualny - posiada trochę rysek

Technicznie - każdy kanał w pełni sprawny

 

Posiada wejście HI INPUT, więc spokojnie można podpiąć starsze radyjko, lub jakieś fabryczne. Jak na tak niewielkie mocowo liczby, wzmacniacz gra typowo "amerykańsko" z powietrzem, bardzo dobrze kontrolowanym basem i bardzo muzykalnym wokalem Spokojnie można wykarmić cały (średniowymagający mocowo) system 2way + sub lub puścić aktywnie. Miał zasilać aktywnie TEC'i LS29 neo i jakieś średniaki, ale na razie rezygnuję jeszcze z 3 way'a. Z TEC'ami gra super :)

 

GRATIS :!: Dokładam 2 karty z filtrami HP/LP i Instrukcję

 

Cena: 500zł + kw

 

Głośniki Gorlich VK170

 

30W RMS

Fs: 23Hz

 

Staruszki, z lat 80'. Mają nowe zawieszenie piankowe, jeden z głośników ma przesunięty magnes, ale tak ponoć być miało, w każdym razie nie przeszkadza to w grze, nic nie ociera itp. Membrany całe i sztywne. Wersja 8 Ohm, nadadzą się za równo do samochodu jak i kolumn domowych. Miałem użyć ich do budowy kolumn, ale niestety przez brak czasu (i na chwilę obecną zbyt małą wiedzę jednak w tym temacie) wolę oddać je w dobre ręce. Od siebie mogę rzec, iż są to najbardziej naturalnie grające głośniki jakie kiedykolwiek słyszałem.

 

Stan:

Wizualnie - jak na swoje lata ok

Technicznie - grają (bardzo ładnie swoją drogą :) )

 

Cena: 1000zł + kw

 

Kontakt: via PW

 

Ceny mogą podlegać negocjacji, aczkolwiek wydają mi się adekwatne do stanu.

 

Za jakiś czas może dorzucę jeszcze fajne radyjko :) (swoją drogą najwyższy deck SONY CD, na tamten czas)

 

P.S. Nie tak old schoolowo, ale dalej na sprzedaż są Lotusy

 

Ewentualnie możliwa jest zamiana na jakiś inny, ciekawy sprzęt C/A.

 

Kondensator Rockford Fosgate 0,5F

 

Stan wizualny: bardzo dobry (niewielkie otarcia)

Stan techniczny: bardzo dobry, sprawny, nigdy nie naprawiany, od nowości u mnie

 

GRATIS :!: Uchwyty montażowe

 

Cena: 100zł + kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...