Skocz do zawartości

VI Start Sezonu Tuningowego-Bełchatów 09.04.2012r. dbmax


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ponieważ jak na razie po uzgodnieniach rezerwacje domku przeniosłem na poniedziałek

no i tak zostaw Sylwku. Nawet jeśli ktoś miałby przyjeżdżać w niedzielę to i tak w poniedziałek się ten domek bardziej przyda niż w niedzielę, a na dwa dni pewnie nie będziesz wynajmował bo nie ma co kosztów nabijać.

 

Proszę wszystkich, którzy zamierzają przyjechać o rejestrowanie się na stronie http://www.dbdrag.pl/index.php?option=com_seminar&Itemid=92 gdyż ułatwia to rozplanowanie imprezy i pomiarów i dzięki temu wszyscy będziemy się lepiej bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon rozpoczęty sukcesem, 270 km przejechane nie poszły na marne, pierwszy pomiar na nowym wzmaku i nowy rekordzik życiowy 144.1 dB.

Stety, niestety w Street A byłem sam, więc komplet punktów wjechał na konto. Pucharki rozdane za całą Dywizję STREET, II miejsce i kolejny dzbanek do kolekcji. Pogoda dopisała, frekwencja też, oblężenie klas "amatorskich" spore. Foto relacja ode mnie:

 

https://picasaweb.google.com/116141806858036120812/DBDRAG_Belchatow

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego tu się bać super atmosfera wiem jakiego mam maxa o co tam wogole chodzi ,moje dziecko neon wygrało dla mnie hehe otrzymałem propozycje startów pod logiem pewnej firmy wszystko na plus . Teraz tylko przygotowania poprawa paru elemetów i na następnezawody ale już z lepszym wynikiem napewno . Teraz na skrzyni do słuchania czyli 39 hz było 137.6bd ja jestem zadowolony . Pozdrawiam organizatorów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...