Skocz do zawartości

Przełącznik RCA - 2 RCA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam pytanie czy istnieje przełącznik nie rozdzielacz ... z jednej pary RCA na dwie RCA. Przeszukałem cały internet i jedyne dostepne sposoby sa to rozdzielacze, zależy mi na przełączniku jednej pary RCA na dwie , czyli wchodza 2 rca wyjscie na 4 ..

 

 

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wstawilem podwójny power bass ps-12 , i chce miec mozliwosc przelaczania jeden - dwa , gdyz dwa rozsadzaja mi auto, konfiguracja jest nastepeuajca dual ps -12 zasilany rx 44, przod i tyl zasialny zasilany starą serią gta 480, chce miec możliwosc odciecia jednego ps gdyz radio ma tylko dwa wysjcia rca i rca sub out chce podzielić... moge konfigurwoac levelem w radiu ale nie na tym mi zależy jesli nie ma takich "rozwiazan " to trudno, ogolnie zastanaiwam sie nad sprzedaza dual ps-12 i rx 44 i wyniany na cos naprawde co sprawi że bede ustatysfakcjonowany :/ w sekcji bass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz odłączał taki rozgałęźnik to bedziesz miał :) poza tym zawsze można coś takiego samemu wystrugać. Wtedy będziesz mógł wybrać czy sterowanie przełącznika z poziomu fotela kierowcy, czy w bagażniku. Potrzeba matką wynalazku, może kiedyś to opatentujesz i będziesz bogaty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zrób, jakbyś się uporał i zrobił to w rozsądnych wymiarach, to nawet zlokalizowałbym to sobie w okolicy radia pod deska i do bagaznika szły by 4 kanały, wtedy do sterowania miałbyś krotsze kable, a zlecenie złożysz, jak nie uda się Tobie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robił bym tego na RCA z powodu ewentualnych zakłóceń, ale po stronie wyjść głośnikowych. Na kablach idących do jednego suba montujesz przekaźnik. sterownia cewki na jakimś przełączniku umieszczonym w okolicy deski i gra muzyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...