Skocz do zawartości

szybkie bity rozmyślenia


monte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies kiedys widzialem Audi A3 z jakimis 8" RE x 4 Mysle, ze takie cos sie u Ciebie sprawdzi. Kolezka jest z tego forum, ale nie pamietam nicku

 

Portal Car-Audio - Serwis informacyjny branży car audio.

 

Gdzies tu widzialem..

 

 

W dzisiejszych czasach bralbym 4x STX 8' bo wychodzi o polowe taniej i latwiej to zasilic a nie jest gorzej pod zadnym wzgledem a czy lepiej nie odwaze sie napisac bo mnie zjedza :D obroncy "markowych" sprzetow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli np daje 4 stx piersze pytanie 8 czy 10 drugie jaka skzynia do nich no i na sam koniec wzmacniacz? Bedzie glosno,trzeslo,dynamicznie? Stx przyjmuja wiecej niz na papierze? Sanders nie zadowalaja cie hx? Co miales wczesnie czego sluchasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HX jest rewelacyjny i zostanie na dlugo... poprzednio mialem hertza ML 2500 ( nadal mam ) i chcialem troche ze wzgledow estetycznych zmienic na 2x 8' lub 10' i wybor padl na STX , nawet skrzynia byla juz zaprojektowana a ja zdecydowany ale trafilem na HX w takiej cenie ze nie bylo sie nad czym zastanawiac , kupilem i zostal ale nadal goraco polecam STX .... Zeby nie bylo jedna sztuke sluchalem pod 200watami ( w teori ) i zadziwiajaco nisko schodzi a dwie sztuki jestem pewny ze zrobia demolke...

 

Zeby bylko jasne HX mam jedna sztuke pod 200wat a juz gra mocniej i glosniej niz Yakuza w closed pod podobnym mocowo wzmakiem w tym samym aucie co by bylo przy 700wat i dwoch sztukach, strach sie bac

 

Ok czyli np daje 4 stx piersze pytanie 8 czy 10 drugie jaka skzynia do nich no i na sam koniec wzmacniacz?

 

 

Na stronie STX masz podane wszystkie skrzynie do tych glosnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tą stronę no ale wiesz 8 mms ma 50gr wiec nie wiem czy tu sie opłaca wchodzic w closed 10 ma coś koło 100gr więc też nie dużo a przy takich małych głośnikach żeby uzyskać jakiś mocny bas który bardzo lubię chyba warto było by zastosować skrzynie br? Tylko czy się mi to wtedy nie pogubi. Jak się ma hx do ml?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma hx do ml?

 

Co mam napisac , hertz bardziej wymagajacy mocowo , grajacy twardziej moze troche szybciej HX tlusto szybko precyzyjnie zroznicowanie i rqaczej z wiekszym potencjalem na zadyme choc hertz w swoim 17litrowym Br pod mocami pod 700wat pomiata tez strasznie ale HX mysle ze zagra mocniej z tym ze nie tego szukam.

 

Pozatym nie wiem co dla ciebie znaczy bardzo mocno , powiem tak 2x 8' w rownie optymalnych warunkach powinno zagrac mocniej niz 1x 12' i idac w stereotypy bedzie szybsze , zawsze mozna zrobic pake na 2x STX 10' i zadymy nie zabraknie. Ciezko jest miec wszystko za 200zl chyba ze sie trafi okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...