Skocz do zawartości

Piecyk dla GZ 30SPL


bemar666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum aczkolwiek moja przygoda z CA trwa już jakiś czas ale przejde do sedna, chodzi mi o napędzenie Ground Zero 30 SPL monoblokiem Rodek R1900N i tutaj pytanie czy podoła ten wzmak przy nim ? głośnik będzie siedział w skrzyni szczelinowej 58l i chciałbym żeby mu nie brakowało zasilania i apropo tego CA jakie kabelki polecacie wystarczy 20mm^2 i kondek 2F czy 1F dodam że wszystko będzie spoczywać w hondzie civic VI i jak sie łatwo domyśleć aku. w tym aucie wielkością nie powala, przy subie ok 500RMS wzmaku Carpowera hpb1502 i kondensatorze dietza 1F przy głośniejszytm słuchaniu dało się zauważyć delikatne przygasanie świateł pozdrawiam z góry dzięki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z tą poprawą elektrowni może być kłopotliwa sprawa, trzeba szukać mocniejszego alternatora co nie bedzie łatwe bo takich chyba nie ma do civika chyba że z diesla ?

alternator przydałby się od diesla od full wersji, powinien być mocniejszy. Potem zmiana okablowania alternator-akumulator, akumulator-karoseria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alternatora to na pewno jest mocniejszy niż w zwykłych wersjach bo autko posiada klime, jeśli chodzi o okablowanie to się zgodze z Dawidem że mizernie to wygląda ale to wszystko po kolei, sukcesywnie będzie poprawiane mam nadzieje tak jak książka pisze, jak narazie to stoi przede mna trudniejsze zadanie a mianowicie budowa szczelinowej skrzynki do tego potwora ale to już temat na inny dział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...