Skocz do zawartości

niepowazny klubowicz piotrekzx6r :-) i glosnik re se


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a podoba ci sie podejscie sprzedajacego??

Wg mnie za zle zapakowana paczke odpowiada wysylajacy. Wiec jesli glosnik byl naprawiany i gral to dlaczego teraz nawet membrana sie nie rusza??

Wg mnie odpowiedzialnosc dziala w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kolego a co ty bys zrobil jak bys kupil np nowe auto albo auto uzywane w idealnym stanie a okazalo sie ze po przejechaniu 1 km silnik zaczyna ziac para i leje sie olej a na silniku widac ze ktos robil silnik ze az silikon wystaje . poszedles oddac auto a on mowi ci ze pewnie sam zakatowales.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli widziales co kupujesz to juz twoja sprawa, widzialy galy co braly. Ten przyklad srednio tu pasuje.

Jezeli cos bylo w "idealnym" stanie i sprawdzales to organoleptycznie a pozniej ma sie pretensje ze nie dziala to juz tylko Twoj problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kolego a co ty bys zrobil jak bys kupil np nowe auto albo auto uzywane w idealnym stanie a okazalo sie ze po przejechaniu 1 km silnik zaczyna ziac para i leje sie olej a na silniku widac ze ktos robil silnik ze az silikon wystaje . poszedles oddac auto ale zanim bym dotarl do salonu samochod z mojej winy by dachowal czy powinni mi oddac calosc kasy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by pokrylo ubezpiecznie ac jak bylo :-)

 

ja moge zglosnic na poczte ze wyslana paczka ulegla zniszczeniu!!!

 

mam pytanie czy ktorys z was nie chce czegos kupic?? chetnie pozbede sie paru gratow popsutych!!!

 

a pozatym cos mi sie przypomnialo!!!! kolga piotrek sprzedawal glosnik z powodu skasowania auta!!!! a moze glosnik sie uszkodzil podczas wypadku?? i cos sie dostalo lub oderwalo od glosnika ale u mnie jeszcze fartem gral choc ledwo a potem calkiem sie zaciol??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem zwrotu miał być ten klej, a nie jakieś charczenie. Gdyby u mnie występowało charczenie napewno nie sprzedawałbym go jako idealny. Głośnik grał w zamkniętej skrzyni i był uzupełnieniem co niektórzy tu mogą potwierdzić. Oglądałem Twoje auto widziałem dbałość o szczegóły i sprzedałem go właśnie Tobie a nie komuś z allegro by mieć pewność, że pójdzie w dobre ręce. Niestety przeliczyłem się. Napisałeś mi o tym kleju dopiero 2 tygodnie od otrzymania, a nie oszukujmy się, że zdrowego suba da się załatwić w 2 tygodnie nie ostrożnie się z nim obchodząc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinieś zrobić, tylko nie wim czy nie za późno juz na to... Rozwiązcie to godnie. To ze przyszedl w stanie w jakim pokazales mi foty( mniemam) to nie Twoja wina, miałeś prawo go zwrócić, ja też bym to zrobił bez dwóch zdań. Kwestia tego,że teraz wymaga rozbiórki i wycentrowania, nie jest to coś specjalnie trudnego, i napewno taki zabieg mu sie przyda, może ktoś tez poprawi ten spekany tragiczny klej przy okazji.

Nie zmienia to jednak faktu ,że dotarł zakleszczony a tak dzieje sie gdy zle sie spakuje przedmiot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dyskusja nie ma sensu... Lubisz przyklady ze swojego zycia to ja ci dam przyklad ze swojego , kupilem suba zrobilem do niego skrzynke posluchalem i sprzedalem sub okolo 300 , wyslalem , kupujacy nastepnego dnia zadzwonil do mnie ze odpakowal paczke a membrana nawet nie drgnie szybka rozmowa , do niego dotarlo ze byc moze to poczta wyslal filmik sub faktycznie uszkodzony , juz wieczoram mial 150zl na swoim koncie na naprawe glosnika i piwo

A ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktorys z was nie chce czegos kupic?? chetnie pozbede sie paru gratow popsutych!!!

Takie cwaniakowanie to zostaw dla kolegow.

Jesli rzeczywiscie osoba napisalaby mi po 2tyg ze cos jest nie tak to bym ja po prostu olal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem zwrotu miał być ten klej, a nie jakieś charczenie. Gdyby u mnie występowało charczenie napewno nie sprzedawałbym go jako idealny.

Sądze,że wiem gdzie problem, wysłałeś nie zakleszczonego suba którego klej (układu magnetycznego) nie trzymał już dobrze, kolega otrzymał trącą cewke, odsylajac go do Ciebie poczta poprawiła jego stan i mamy ja całkowicie zakleszczona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, wygląda na to że powiedziane zostało dużo, a nawet o kilka zdań za dużo, resztę powinniście załatwić na PM a nie bić pianę i obrzucać się błotem, chciał bym powiedzieć byście zachowali sie jak na dorosłych przystało.

 

Moderator powinien zamknąć temat i obu panów przypilnować by nie obsmarowywali nawzajem w innych tematach. To forum nie jest stroną w zawartej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie dość że gość dostał złom w paczce to jeszcze po nim jedziesz od dwóch dni na forum .,.

Dokładnie! Jeszcze bezpodstawnie zszargałeś mi opinie na forum. Ten klej był taki od nowości, i powiedziałem, że jak masz wątpliwości możesz go zwrócić w takim stanie jak otrzymałeś. Głośnik grał u mnie bez zastrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...