Skocz do zawartości

niepowazny klubowicz piotrekzx6r :-) i glosnik re se


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz założyciela tematu nie widać - "Sprawa dla..."W11"

 

Jeśli koleś kasę oddał to po co ten temat?

 

Wujek mnie uczył - jak ktos cie popchnie wal w morde z piesci i szybko biegnij do nauczyciela powidzieć ze cie popchnieto... Może i tutaj ten motyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche musialem poczytac az mnie oczy bola! po zobaczeniu filmiku z glosnikiem to jestem zdziwiony bo ta membrana naprawde stoi :-) a u mnie chodzila nawet podczas pakowania ale filmiku nie nagrywalem bo nigddy nie pomyslalem zeby nagrywac!!!

kase oddal i nie mowilem ze tego nie zrobil ale chodzilo mi o to jak mnie oskarzyl.

glosnik dzialal u mnie i o tym wiedza niektorzy z forum ale po podlaczeniu okazalo sie zer cos charczy ale ze sie nie znam to pojechalem do kogos co sie zna i mu pokazalem i koles powiedzail ze musial byc katowany i zebym go oddal jak mam mozliwosc. jak nie mialem mozliwosci go katowania bo siedzail w pudle a wyjety byl dwa razy jak wspominalem. i jak wiecie to jestem w trakcie montarzu zabudowy i jeszcze tego nie zrobilem. nauczka dla mnie nie kupowac nic poza allegro i bez odbioru osobistego i sprawdzeniu dokladnym!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak Achi napisał PW (2.II )ze mu nie pasuje klej, ze głosnik wyglada na idealny poza klejem i wysłał foty:

http://lukas22.pxd.pl/gallery/pic751/t2012020219401196201286.jpg

http://lukas22.pxd.pl/gallery/pic384/t2012020219335352272876.jpg

 

Miałem 2x SE, zaden nie mial takiego kleju, tak chamsko nałozonego i żaden nie mial klejem na goraco klejonych lic do membrany. Dla pewnosci jeszcze napisałem do Stoc husa i równiez sie z tym zgodził.

 

Napisał tylko o tym problemie i o tym,ze Piotrek zapewnia ze taki klej był od nowośći... Mnie sie wydaje ze jednak nie... Ale pytanie czy czasem go juz od kogos nie odkupił takiego.

 

 

Teraz widać,ze cewka jest zakleszczona, to uszkodzenie wyglada na rzut do celu albo upadek przed zapakowaniem.

 

Nie wiem jak w tej chwili odebrać ten temat, bo może być tak że winny sie broni a jemu jeszcze przed wysyłka zwrotna subik wyśliznał sie z rąk? Nie trzeba wcale silnego uderzenia aby to zrobić.

Tak wnioskuje bo Piotrek napisał ze pudło nie wyglada jakby grali nim w piłke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiem co to sa lice :-)

 

nie nie gralem nim w pilke ani w nic innego :-)

 

ludzie dbam o sprzet co chyba widac po moim aucie

 

ogolenie sprawa wyglada tak ze mial byc idealny a nie byl i charczal i to bylo powodem odeslania!!

gdyby byl idealny i sprawny to bym go nie odsylal!!!! i nie bylo by problemu!!!

 

jak kolega czuje sie pokrzywdzony moze to zglosnic.

 

i ja glupi zamowilem kolejny z allegro re se(jeszcze nie znalem sprawy) i mam nadzieje ze jak dojdzie to bedzie ok i bede nagrywal kazda rzecz z nim zwiazana :-)

i to bedzie ostatnie co kupilem uzywane !!!

 

tak poza temetem miesiac temu zostalem posadzony o uszkodzenie samochodu na parkingu i tez sie zdenerwowalem. ktos do mnie zadzwonil o 19 ze uszkodzilem mu auto okolo godziny 17 a gdy powiedzailem ze o 13 bylem juz tym autem na bazie to ta osoba powiedziala ze to bylo jednak w dzien o 12. ale jak sie zapytalem jaki koloro to nawet nie byla wstanie powiedziec ale powiedziala ze to widziala na oczy !!!! co sie okazalao?? byl monitorig i auto ktore niby zarysowalem stalo 20 metrow dalej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady , ja wysłałem kilka subów , kilka dostałem i jeszcze nigdy nie było problemów .

 

ps. Ostatnio wysyłałem właśnie RE SE i zero ! problemów , nawet zamarzł w trasie bo było -20 . Kupujący odmroził i śmiga jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze naprawde jestem zdziwiony tym ze glosnik stoi nie potrafie tego zrozumiec. moze kloega niech teraz sprawdzi czy chodzi i czy cos sie nie dostalo do srodka albo czy po przenoszeniu z dworu do samochodu i spowrotem przez poczte nie zawilgotnial i nie przymarzl choc wydaje mi sie ze to malo prawdo podobne.

 

bury22 zanim napisalem powiedziales cos co myslalem ze jest malo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kupujacy powiem ze kiedys kupilem atrapke z niemiec do auta za prawie 1000 tys!! kase zaplacilem i czekalem 3 miesiace na paczke i ciagle slyszalem ze gosc wyslal ale paczka wrocila ale jak poprosilem o nr paczki to powiedzial ze nie ma i sprawa ucichla ale jak napisalem do ebay to oni go zaczeli katowac to tez ich olal dopiero jak sprawa zostala zgloszona na policje i prawie do sadu i powiedzialem sprzedajacemu to nastepnego dnia mialem paczke w polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki ze sprzedajacemu zostal odeslany uszkodzony glosnik wiec w tej chwili to niedoszly kupujacy jest odpowiedzialny za powstale uszkodzenia szczegolnie ze sam mowi ze u niego bylo ok wiec moze i u sprzedajacego bylo ok w drodze lekko dostal zaczal ocierac ? Moze sprzedajacy nie powinien oddawc kasy ? A moze ty powinienes sie poczuwac tez do winy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...