Skocz do zawartości

niepowazny klubowicz piotrekzx6r :-) i glosnik re se


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aż taki zły nie byłem aby jechać komuś dopier... więcej paliwa bym spalił jak to warte a czasu ile pierwszy raz mi się tak zdarzyło i ostatni mam nadzieje .

 

Ja mialem trase ze Slaska do Kielec.. Wzialem 300 pln za suba, 200 pln na paliwo i po 100 pln od lebka dla ziomkow ktorzy sie ze mna wybrali :) Dawno to bylo temu i nie chce robic takich akcji wiecej ale niektorzy to sa typowe skuwrysyny nastawione od poczatku do konca na wyruchanie kupujacego.. Sprostuje, ze nie pobilismy nikogo :) Kolezka oddal hajs po dobroci a my mielismy wycieczke :)

 

psy to się nadają manekina pomylić z trupem

 

 

To to juz mnie w ogole zniszczylo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem ze kazda sprawe zglosiles na policje...

 

 

Uhm.. Psy tez malo co pomagaja..

 

 

Oczywiscie ale to jest podstawa do tego zeby ubiegac sie o kase z programu "ochrony kupujacego" o ile wiem nie chce wypowiadac sie autorytatywnie bo mimo ze jako sprzedjacy mam ponad 1000 aukcji a jako kupujacy okolo 200 to jednak zadko mam jakies problemy w tranzakcjach na allegro , pewnie fart ze kupuje czasami tak okazyjnie ze wrecz jestem przekonany ze cos musi byc nie tak a w 99% przypadkow jestem mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał że może okazać zdjęcia jego stanu przed wysyłką. Wszystko fajnie cacy ale nie jest to żaden dowód bo zdjęcie mogło być zrobione 2 lata temu chyba że położył obok głośnika gazetę z datą dnia wysyłki. Niech zrobi zdjęcie głośnika w obecnym stanie i wstawi porównując przed/obecnie. Kolega zgłosił usterkę od razu po odbiorze więc jest bardzo wiarygodny bo zmniejsza się prawdopodobieństwo zużycia przez niewłaściwe użytkowanie tym bardziej że tak jak kolega wcześniej napisał nie sądzę że ten orek zgnębił tak Re Se dosłownie w chwilę. Sam z racji że poszukuję przetwornika szukałem info na temat tego głośnika i ludzie na prawdę potrafią dać mu do pieca bez większej szkody dla niego. Dochodzi teraz kurier i jest to może kolejny trop ponieważ tak na prawdę nikt nie wie co się dzieje z tą paczką podczas transportu a co więcej nie zdziwił bym się jak by np. wyciągnął go z pudełka i się nim pobawił. Podczas gdy paczka ma deklarowaną wartość w magazynie potrafią do niej zajrzeć aby sprawdzić jej zawartość. Sprawdźcie czy paczka wyglądała tak samo przed przesyłką i po odbiorze. A jeśli myśli ktoś że oni grzecznie przekładają paczuszki z miejsca na miejsce to grubo się myli a przypadki że paczka lata jak szmata albo dostaje kopa jest multum. Ja kiedyś pochopnie odebrałem paczkę która wyglądała jak psu z gardła a po rozpakowaniu okazało się ze piec dostał solidnego kopa z buta i wejscia RCA wleciały do środka. Było to mój pierwszy i ostatni raz kiedy zaufałem kurierowi na słowo.

 

Jeśli sprzedający jest pewny swojego braku winy w tym zdarzeniu niech wypowie się i sprostuję całą sytuacje. Mamy coś takiego jak domniemanie niewinności

więc puki sprawa się nie wyjaśni nie oskarżajmy żadnej ze stron.

 

 

Sanders widziałem któryś raz że chwalisz się tym pozytywami na allegro. Czy to nie jest przypadkiem kryptoreklama? :D Życie to nie bajka i możesz mieć 1000 pozytywnych transakcji a 1001 tak namiesza że człowiek zostanie w samych skarpetkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ostatnio na forum sprzedawał RE Se 12 które napędzał Steg K2.03 i nie widziałem żeby ktoś zażalenia na niego składał. Chyba że głośnik nie został sprzedany komuś z forum. Sam teraz bratu zakładałem GZRW 30SPL którego kiedyś z nudów gnębiliśmy Orkiem 2500d i nadal żyje co więcej ma się dobrze. Teraz lata pod Impactem i nie rozleciał się jeszcze :) Wszystko jest dla ludzi byle z głową tak myśle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dobrze o co Tobie chodzi :) Ale jednak zanim osądzą wszystkie osoby na forum tego kolegę poczekajmy na jego linie obrony. Chyba że nie ma zamiaru tego komentować to dla mnie był by niepodważalny dowód na jego winę. Jak na razie jest to tylko gdybanie a osądzać osoby które się nie zna jest bardzo łatwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re Audio Se 12 D2 ma 600wrms, Rodek R1900N ponad 1000w rms...

Ale tak, czekajmy na drugą stronę :)

 

Chyba mylisz kogoś ze mną Stochus :) A kilowat z Rodka nie przeszkadza Re - po prostu Gain musi być ustawiony z głową - bez przesteru .. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co w ogole ta dyskusja ?

 

Po co Twoj post nie wnoszacy nic do dyskusji ?? :) To "Przy piwie" wiec mozemy pieprzyc fleki :D BTW. Zaraz wpadnie jakis zielony i pewnie posprzata..

 

A tak w temacie widze, ze glowny aktor tego spektaklu odwiedzil dzis forum i nic nie napisal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanders widziałem któryś raz że chwalisz się tym pozytywami na allegro. Czy to nie jest przypadkiem kryptoreklama? Życie to nie bajka i możesz mieć 1000 pozytywnych transakcji a 1001 tak namiesza że człowiek zostanie w samych skarpetkach.

 

 

To nie same pozytywy :D

Ale ogolnie chodzi mi o to wypisujac mniej wiecej ile mam tranzakcji ze cos wiem o specyfice prowadzenia handlu na allegro , nie uwazam tez ze jest to naprawde duzo bo rozklada sie to na 3 konta dwa firmowe i jedno prywatne ale tak czy inaczej moze regulaminu nie znam na pamiec ale jakies doswiadczenie mam no i lubiue sie pochwalic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To ja jestem tym ,,niepoważnym,, klubowiczem. Sprawa z mojej strony wygląda następująco: Głośnik wysłałem 14.01.2012r. Po 2 tygodniach (28 stycznia) gość pisze, że między membraną a resorem dolnym jest biały, popękany klej i ,że według niego głośnik był naprawiany. Miałem ten głośnik od nowości i taki klej był tam faktycznie i nic nie było z mojej strony grzebane. W takim razie powiedziałem, że jak ma jakieś wątpliwości może głośnik odesłać i jednak zostanie u mnie. Za jakiś czas pisze, że się dowiadywał się coś o tym kleju i chyba jednak głośnik odeślę. W którymś momencie powiedział nawet, że jeszcze się zastanowi. Za jakiś czas tel, że będzie odsyłał bo był z tym głośnikiem u jakiegoś gościa (handlarza) i powiedział mu , że coś jest nie tak z tym głośnikiem. Oddałem pieniądze i czekałem na przesyłkę. Doszło coś takiego jak na zamieszczonym filmiku:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6VyOyc13aqk&feature=youtu.be Re Audio se12 po zwrocie

 

Wiem, że filmik jest słabej jakości, ale zwróćcie uwagę np. na zawieszenie dolne. Mam też film z rozpakowania głośnika, ale tutaj nie będę go ujawniał.

Membrana nie chce się poruszać. Przy mocniejszym wciśnięciu cewka ociera o nadbiegunnik. Zawieszenie dolne jest pofałdowane. Linki licowe są oderwane od membrany. Głośnika nawet nie podłączam bo nie ma sensu. Powodem zwrotu głośnika był ten biały klej więc gdybym ja wysłał głośnik w takim stanie jak otrzymałem pewnie kolega nawet tego kleju by nie zauważył przy tylu innych mankamentach i powód zwrotu byłby inny. Wysłałem sprawny głośnik a otrzymałem coś takiego. I to niby ja jestem nie poważny?! Czyli według niektórych można kupić klocek, zniszczyć i oddać go kupującemu? Z uczciwości zgodziłem się na zwrot głośnika po blisko miesiącu bo tyle trwała cała sprawa. Założę się, że większość z was po takim czasie kazałaby się pocałować w d... Powiedzcie czy głośnik z unieruchomioną membraną jaki otrzymałem może zagrać. U kolegi grał, więc kto go tak załatwił?! Początkowo myślałem, że uszkodził się przy przesyłce ale dlaczego linki są oderwane od membrany?! Mam prawo i dowody dochodzić swoich praw i będę to robił. Nie dość, że gość mnie tak urządził to jeszcze go pochwalacie nie znając sprawy z drugiej strony. Brawo! Zwracam się co do niektórych o niepisanie w temacie bez znajomości go do końca. Kolego Ache o czym to niby rozmawialiśmy i co takiego Ci naopowiadałem bo jakoś nie kojarzę żebyśmy mieli styczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem taką sprawę, wysłałem sprawny , tydzień później gośc napisał że coś mu charczy, a jak wrócił do mnie to ledwo dotykając membranę było słychać że jest w strzępach.

dobrze że był wart niewiele ponad 100 zł.,.

 

drugi raz bym nie odpuścił.

 

co innego jak ktoś dzwoni że dostał paczkę i jest nie halo to wiadomo że coś po drodze mu się stało a co innego po tygodniu czy dwóch.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera Panowie sprawa wygląda bardzo... Powinniście wyjaśnić sobie to prywatnie miedzy sobą bo nikt nie ma pewności kto z was ma racje i raczej nie będzie miał. Musicie wziąć pod uwagę że w waszej sprawie może być zamieszana osoba trzecia a wy niepotrzebnie psujecie sobie nawzajem krew.

 

 

Mam takie pytanie do osób które są w temacie od poszewki że tak powiem. Co by się stało gdyby głośnik spadł na ziemie powiedzmy z 2-3 metrów? Oczywiście wykluczając w tym wypadku ukruszenie magnesu itd ponieważ był chroniony styropianem. Mam na myśli bardziej czy przeciążenie jakie wpływa na głośnik przy upadku z paru metrów może spowodować taką szkodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ache o czym to niby rozmawialiśmy i co takiego Ci naopowiadałem bo jakoś nie kojarzę żebyśmy mieli styczność.

 

Nie chciales ode mnie Foczek kupowac ?? :P Nie Ty naopowiadales, tylko o Tobie sie nasluchalem.. I tak jak napisalem nie mowie nic na 100% bo to tylko zdanie innych ja Ciebie osobiscie nie poznalem i nie zawieralem zadnych transakcji..

 

Kase oddałem bez problemu. Myślałem, że dostanę głośnik w takim stanie jak wysłałem.

 

O tym juz Archi nie wspomnial.. Skoro oddales hajs, to nie wiem za bardzo po co ten temat w ogole zakladal..

 

Co by się stało gdyby głośnik spadł na ziemie powiedzmy z 2-3 metrów?

 

Wystarczy upadek z 20 cm i mozesz wlasnie zablokowac membrane (cewke) w magnesie.. Sam juz dostalem kilka subow tak zalatwionych :/ 99% wina kuriera..

 

A temat sie widze robi coraz ciekawszy.. Archi twierdzi, ze od razu dzwonil, Piotrek ze po 2 tydniach.. Jaja jak berety :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...