Skocz do zawartości

Pomocy przy dobraniu wzmacniacza pod suby


pako22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj sprzęt na tą chwilę to wzmaki 2x JBL 7001 spięte w 2 omy do tego hertz hx 380d.

 

Mam pytanie takie, jaki wzmak by dobrze te głośniki ogarniał??

Na tą chwile mam pod ręką Hertza HP1KD który ma o ile się nie mylę 2,4 kW przy 2 oma

Cena 1500 zł tylko z tego co wiem to coś było w nim robione, podbnież rimot nie działał i wzmak cały czas włączony chodził.

 

Warto tym się zainteresować? czy doradzicie coś innego, żeby wycisnęło maxa z głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam z waszymi wylaczajacymi sie wzmakami , u mnie jest tak tzn bylo do momentu gdy wzmak nie mial chlodzenia to szybko sie nagrzewal i po chwili off (jesli chodzi o hertz'a) z blaupunktem nie mialem takiego problemu bo tez sie grzal ale bez off'u , hertz dostal chlodzenie i jest okej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czym jest to spowodowane ale cała seria Velocity czyt: Burnig Desire 1-2. a już VPA 11500 to chyba każde jest grzebane albo po jakiejś dużej awarii. Te piece jako nowe wcale nie kosztowały mało więc chyba nie mogli by robić takiej kaszany... Chyba że po prostu wpadały w nieodpowiednie ręce a jak wiemy nic samo się nie psuje :)

 

Co do Hertza HP1KD to nie jest przypadkiem ten który od paru miesięcy przewija się na allegro od różnych osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te Hertz który mam do wzięcia ma mój kolega,a wcześniej był on zamontowany w demo car HERTZA o ile się nie myle to fiat 500 był. Cały czas myśle czy wart o go podebrać, on ma być zrobiony za tydzień bo wysłał go gdzieś do serwisu żeby się uporali z nim. Co do mocy to wydaje mi się ze starczy, jeżeli nie wypali ten interes to zastanawiam się czy hertz hp1 d się nada, ale tam dopiero przy 1 omie ma ponad 2 kW.

 

Może za czymś innym się rozejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...