Skocz do zawartości

głosnik basowy doradzcie wyboru:)


kuba375
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem tylko porady a wy już jakieś problemy robicie:)

a wiesz dlaczego?

bo jestes jednym z tych co pytaja i nawet nie poczekaja na odpowiedz i kupuja badziew!

mimo ze to "markowy" produkt to glosniki pionka od lat "nie graja" i nie warto sie nimi interesowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście rozważam STX 8", ale w ten 15 litrowy closed w boczek zabudować, a z czasem by go wpakował w br, no chyba, że starczy mi w zamkniętej :) Robię komory zamknięte pod wooferki 100 waciszy na stronę, wzmacniacz 150 rms daje na stronę - znudziły mnie wszelkie buczydła. Musi być po prostu mocny dynamit :) STX taniutki, ale ta Vega mnie zastanawia, niby tylko 150 rms, ale 10" i w ciemno zaryzykuję, że będzie bystra, zagra dość mocno (przypuszczam po możliwościach współczesnych modeli :) ) ale i sporo droższa jednak :/ (kupił bym za to 2 x stx 8", jakoś wyskrobał skrzynkę pod nie, mam w szafce Eyebrida 2 sztuki, to jednego bym pod nie zostawił i myślę, że by było miło :) ) Dylemat po prostu, bo Cerwin Vega S-10 nigdy na oczy nie widziałem i nie słyszałem :/ Miał ktoś okazję słuchać tego Oldschoola ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj propozycje głośników pod dane gatunki muzyki :) poszukaj w starszych tematach bo tylko Ty wiesz co to wg CIEBIE "dynamiczna muzyka". A tak popatrzysz poczytasz juz istniejące tematy, przejrzysz na spokojnie bez zawracania komuś tyłka 10 razy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...