Skocz do zawartości

głosnik basowy doradzcie wyboru:)


kuba375
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolega w propozycjach pokazywał 12'' wiec chyba szuka 12'' tak mi się wydaje przynajmniej

 

ciezko powiedziec czego chce , fakt padly 12 z jego propozyci ale nie sprecyzowal sie czego chociazby oczekuje czy pod czym ma to grac , i tak kazdy strzelac moze z propozycjami w kwocie do 300 blaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powie ktoś mi, czy Cerwin Vega S-10 nada się do uzupełnienia pasma :) ? Muzyka rozmaita, od rocka, disco, pop, r'n'b, trance - wsio, co mnie w ucho wpadnie :) Podkreślam, taniego szukam, w używce, tylko uzupełnienie pasma, bo przód i tak jest bardzo głośny i tak mi pasuje (bardzo mi się spodobało takie granko, po wyjęciu suba, przód będzie dominował). Ma być w zamkniętej i mam taką propozycję i mnie zainteresowała, chociaż myślę nad Helixem W8 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi jak mu wyrywa klape a drugi jak mu uzupełnia pasmo...

 

chodziło mi raczej o prównanie do robienia tylko hałasu od kulturalnego jakościowego grania, które nota bene też potrafi zatrzaść budą jak ma się ochotę, aczkolwiek ciśnienia typowego na pewno da mniej niż typowa pompka choć nie twierdze że ten Pioneer akurat takową jest ale wiem ze poprzednie modele były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powie ktoś mi, czy Cerwin Vega S-10 nada się do uzupełnienia pasma :) ? Muzyka rozmaita, od rocka, disco, pop, r'n'b, trance - wsio, co mnie w ucho wpadnie :) Podkreślam, taniego szukam, w używce, tylko uzupełnienie pasma, bo przód i tak jest bardzo głośny i tak mi pasuje (bardzo mi się spodobało takie granko, po wyjęciu suba, przód będzie dominował). Ma być w zamkniętej i mam taką propozycję i mnie zainteresowała, chociaż myślę nad Helixem W8 :)

ALBO P10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...