Skocz do zawartości

XIV World Finals dBDRAG&BassRace 23-25.03


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Świata w regionie, miejscowość BAD SALZUFLEN - Niemcy

Jest plan wyruszyć z Poznania busem na wypad dwudniowy z noclegiem oczywiście w busie.

620 km z Poznania, cały czas jazda autostradą.

Z tego co mi wiadomo, będziemy mieć polskiego przedstawiciela na tych zawodach, więc warto jechać.

Ktoś chętny na wyjazd to pisać.Pozdrawiam Łukasz

 

http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=12469&Page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już niedługo kolejne finały globu dla najgłośniejszych. Z polskiej ekipy do finału zakwalifikowali się następujący zawodnicy:

 

1. Walius Audio

2. Darek Hifonics Team

3. Lukasz Democar.pl

4. Howser Audio

5. Martin Audio

6. Bochynek dB Max

7. El Puma

8. Froger Audio

9. Yara Audio

 

Osoby te muszą zarejestrować się na finały wcześniej jeżeli chcą wziąć w nich udział. W tym celu proszę o kontakt pod adresem info@dbdrag.pl Tym czasem gratulacje dla tych, którzy dostali się do grona najlepszych na świecie i dostali zaproszenia na Finały.

 

Bass Race

W tym wypadku wystartować może każdy kto chce i jest wylistowany jako zawodnik w tych statystykach http://www.termpro.com/asp/lb.asp?ListMethod=1

 

P.S. Jak tam z tą ekipą wsparcia z Poznania? Wybieracie się w końcu? Jeżeli tak to ja też bym się ewentualnie pisał na wspólną podróż bo trochę daleko samemu jechać. Czekam więc na info jak na chwilę obecną wygląda temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja chce jechać również tylko na niedzielę. Dobrze by było, żeby wszyscy sędziowie się tam wybrali i zobaczyli jak będzie wyglądało to wszystko w tym roku bo jest to dość przełomowy rok dla dBDRA. Piszczie więc ile samochodów w tym momencie jest nagrane i jak z miejscami?

Daro może by ogarnąć auto od Michała większe i zabrać się w większą paczką to by było taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja chce jechać również tylko na niedzielę. Dobrze by było, żeby wszyscy sędziowie się tam wybrali i zobaczyli jak będzie wyglądało to wszystko w tym roku bo jest to dość przełomowy rok dla dBDRA. Piszczie więc ile samochodów w tym momencie jest nagrane i jak z miejscami?

Daro może by ogarnąć auto od Michała większe i zabrać się w większą paczką to by było taniej?

zadzwonie do niego i pogadam moze cos sie wymysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne MŚ za nami, ale tym razem już z udziałem ekipy PL a konkrenie Democar.pl - rosną nam pionierzy poskiego dRAGU. Jak to mówią kosmonauci mały krok a jednak duży :wink2:

Wyjazd myśle jak zwykle przyniósł kilka nowych inspiracji i dał do myślenia na przyszły sezon. Konkurencja w tym roku trochę skromniejsza niż zwykle, ale to chyba spowodowane bardzo późnym ogłoszeniem lokalizacji eventu. Na mistrzostwach sporo starych twarzy, ale było też kilka świeżynek. Już można było zauważyć jak zmienia się obraż dBDRAGu na przyszłość po przez ilość różnych aut z poza grupy uprzywilejowanych (czyt. pandoloty itp.)

Obok nas rozbiła się również dobrze nam już znana ekipa z Czech, która dość liczbie bo aż 4 autami, z czego jedna Terra była na sprzedaż po zawodach za jedyne 199€.

Czekamy więc na ostateczne wyniki na termpro a tym czasem siadam do regulaminu bo chce jak najszybciej wrzucić wam info o nadchodzących zmianach. Myślę, że może być naprawdę ciekawie, bo zaszły mocne roszady szczególnie w klasach niższych, gdzie scena może się nam dość drastycznie zmienić.

Gratki jeszcze raz dla Lukasza i Marcina za 4 miejsce w Europie - w przyszłym roku myślę, że bez pucharu się nie obejdzie :ok:

 

aha do końca tygodnia postaram się zarzucić jeszcze jakiś artykulik i galerie na stronkę do nas. Tym czasem zapraszam do rejestracji na pierwszy turniej w w Bełchatowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to patrzecie i placzcie http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=12469&Method=1001

W szczególności ci, którzy dostali zaproszenie na finały światowe i nie skorzystali z okazji bo w niektórych klasach była tak nieliczna grupa, że można było stanąć na podium ;)

W szczególności szkoda:

Szyszki w extreme 3+ bo byłby mistrzem europy i zgarną 2 metrowy garnek

waliusa w ext. os 1-2 bo byłby drugi w europie

darka hifonicsa bo mógłby stanąć na 3 miejscu w swojej klasie

 

a już najbardziej to szkoda Dzikego_t bo pojechał z nami jako widz. A TU SIĘ TOMECZKU OKAZUJE, ŻE JAKBYŚ POJECHAŁ PANDZIOCHĄ TO BYŁBYŚ 3 :cisza:

 

Jak widać była wiele szans niewykorzystanych w tym roku. Szkoda, no ale tak to jest w tym sporcie, że jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem za mało pkt. w klasyfikacji

No bo leń jesteś i na zawody nie przyjeżdżasz :wink:

Masz nauczkę jak byś jeździł to byś był Mistrzem Europy, a żeby tego było mało to jeszcze byłbyś 3 na świecie :hyhy: Mam nadzieje, że wyciągniesz lekcje na przyszłość :mur1: - BO NA ZAWODY TO SIĘ PRZYJEŻDŻA A NIE O NICH ROZMAWIA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...