Skocz do zawartości

jaki subwoofer do 1 tysiaca ? pomocy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam buduje powoli sprzed w soim aucie 2way . Radio mam alpinke alpine cde-9882ri oraz glosniki hertz hsk 165 ktore beda napedzane wzmacniaczem Steq qmos II , moglby mi ktos polecic jakas dobra skrzynke basowa lub sam subwoofer oraz wzmacniacz pod ten subwoofer tez do 1 tysiaca , poozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockford fosgate hx2

do tego jakiś mono 1KW

do tysiąca czasem idzie kupić 2 takie suby(sam za tyle kiedyś kupiłem)

wtedy na 2 suby miałem Hifinics Brutus bxi2000d i grały bardzo dobrze. dziś wróciłbym do tej konfiguracji...może ewentualnie inny wzmak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam buduje powoli sprzed w soim aucie 2way . Radio mam alpinke alpine cde-9882ri oraz glosniki hertz hsk 165 ktore beda napedzane wzmacniaczem Steq qmos II , moglby mi ktos polecic jakas dobra skrzynke basowa lub sam subwoofer oraz wzmacniacz pod ten subwoofer tez do 1 tysiaca , poozdrowienia

pieca też szuka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolega gadalem na priwie , dalem kilka propozyci w tej cenie , podsumowujac kolega buduje sprzet ktory ma zagrac glosno z odpowiednim wykopem nie koniecznie jakosciowo jak to wielu jest uczulonych ale tez nie ma byc to kompletna klapa , sub jak mowil ma robic konkret zamieszanie i bas glownym typem w wyborze czyli masaz :D z tego co zrozumialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli 2k na sprzęt, za tą kwotę można kupić cośz klasą. Jaki masz profil dzwiękowy? Ja celował bym w jakość na Twoim miejscu. Helix A1 WZMACNIACZ HELIX A1- OKAZ, JAK NOWY !!! (2101528680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i do tego AS 10SQ, lub coś większego z miększym basem np JL 12W3v3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celował bym w jakość na Twoim miejscu.

Cobra przeciez kolega napisal wyraznie:

ma zagrac glosno z odpowiednim wykopem nie koniecznie jakosciowo jak to wielu jest uczulonych ale tez nie ma byc to kompletna klapa , sub jak mowil ma robic konkret zamieszanie i bas glownym typem w wyborze czyli masaz

Wiec dla mnie ten HX10SQ nie sprawdzi sie ani troche.

Nie mowie ze zly glosnik, ale wzmak raczej srednio dobrany do niego wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 2 minut temu

czyli 2k na sprzęt, za tą kwotę można kupić cośz klasą. Jaki masz profil dzwiękowy? Ja celował bym w jakość na Twoim miejscu. Helix A1 WZMACNIACZ HELIX A1- OKAZ, JAK NOWY !!! (2101528680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i do tego AS 10SQ Audio System HX 10SQ szybki precyzyjny Bass od CAC (2064739437) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

 

Moze i z klasa ale to gra a nie ma grac tylko napier.... wiec dobrze gdyby gwiazdor napisal ile ma pradu wolnego w aucie zeby nie robic sporzetu na wyrost bo za 2tys mozna zrobic pare kW tylko zeby pradu starczalo i miejsca w bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze zly glosnik, ale wzmak raczej srednio dobrany do niego wg mnie.

Możesz rozwinąć? Dlaczego myślisz, że te połączenie się nie zgra? Słuchałeś takiego połączenia? jak ktoś piszę, że nie bo nie to dla mnie zerowy argument. W napier...... faktycznie się nie sprawdzi, jeżeli o to chodziło.

Może niech nam powie sam tak żeby była jasność. Jak ma zagrać głośno to jak najbardziej 2xHX10sq lub 2xre sr-10 d4 i do tego steg k2.03, jak kolega wyżej podał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś takiego połączenia? jak ktoś piszę, że nie bo nie to dla mnie zerowy argument.

I vice versa.

Sluchalem mniejszego brata, wiem ze lubia naprawde "porzadne" waty. Wtedy pokazuja co potrafia. Ale nie twierdze ze dostajac tyle ile zalecil producent badz nawet mniej ten glosnik nie zagra.

Ale w takim zestawieniu to typowy uzupelniacz pasma a tego kolega ewidentnie nie szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie nie wiem czy właściciel auta chce mieć tylko skrzynkę w bagażniku. Czasem przydaje się coś przewieźć. Więc wiele zależy od kompromisu samego zagospodarowania miejsca w bagażniku. A nie cz taki czy owaki sub da więcej mocy czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie nie wiem czy właściciel auta chce mieć tylko skrzynkę w bagażniku. Czasem przydaje się coś przewieźć. Więc wiele zależy od kompromisu samego zagospodarowania miejsca w bagażniku. A nie cz taki czy owaki sub da więcej mocy czy nie.

Dobra ale takie rzeczy powinny byc powiedziane w chwili zakladania tematu. Bo takie rozmyslanie jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...