Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam jakiś słuchawek dokanałowych do 150zł słucham teoretycznie wszystkiego co wpadnie mi w ucho tak że mają być jak najbardziej uniwersalne, chciał bym żeby bass nie męczył ucha tak jak to jest w niektórych przypadkach, mają być wygodne w użytkowaniu. Z góry dzięki za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam słuchaweczki skullcandy douszne modelu niepamietam (o takie o http://allegro.pl/sluchawki-skullcandy-ink-d-smokin-buds-orange-i2102320807.html), ale graja calkiem przyzwoicie, jak na sluchaweczki za 100 pln niecale. Szukałbym na Twoim miejscu sennheiser, albo jakies akg, shure.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej kwoty Sennheiser według mnie

CX 300 jest ok ? Znalałem tanio na Allegro ale nie wiem czy to nie jedna z tych podróbek, http://allegro.pl/hit-sluchawki-sennheiser-cx-300-cx300-wysylka-5zl-i2085114536.html w sumie 25zł to śmieszne pieniądze można spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam cx 300 i ją bardzo wygodne 3 komplety gumek różnych rozmiarów w komplecie a dźwięk jest przyzwoity. Nie męczy i wszystko zrównoważone i ciepłe.

 

Ale coś mi nie gra za 25zł ?? One 150zł kosztują lekko. Podejrzewam że to jakaś podróba. Ja mam SŁUCHAWKI SENNHEISER CX 300-II PRECISION - CHROME i one u dystrybutora kosztują 169zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie uciekaj na mp3store lub audiohead bo to co tutaj proponują Ci poza A-Jay'sem to paździerz pokroju tak jak nie na tematycznym forum CA obracają sie ludzie wokoło hertz dsk, pionner'ow tych tanich, magnat'ów itp.... nie chce mi teraz wertować bo nie mam czasu ale ja np. mam Phonak Audeo (wygodniejszych poza "customowych") nie ma ale to nie ten przedzial cenowy :D jak znajde chwile to cos Ci podesle.. a te senki to podróby w cenie CX300 mona kupic duzo lepsze ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie słuchawek to zapytam się o jakiś sprzęt, który nadaję się do uprawiania sportu. Macie jakieś przetestowane słuchawki, które nie wypadają z uszu np. przy jeździe na rowerze, bieganiu, ćwiczeniach na siłowni ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety trzeba isc do sklepu i posluchac, jak Żona kupowala sluchawki m.in Sennsheiser i AKG (kupila AKG) to jednak zupelnie inne granie prezentuja, szczegolnie jesli chodzi o bas, wiec niestety ja bym w ciemno nie kupil bo mozna nawet nie wiedziec ile sie traci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Phonak Audeo :) Czemu? Bo łatwo można zmienić ich brzmienie z basowego po neutral :) Ja swoje sprzedałem za 200PLN chyba i trochę żałuje, zostały mi klipsch X1 które mają się do Phonaków słabo.

 

P.S. Nowych Phonaków w tej cenie nie znajdziesz ale ładne używki jak najbardziej można szukać :) Wrazie W zwiększ budżet do 200, na serio warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem to samo z phonakami, kupilem nowki za 420 PLN (tylko tą full version) uzywalem je kilka miesiecy i sprzedalem za ok 320 PLN (bo potrzebowalem kasy) ale nie minelo 2-3 miesiące i z powrotem je kupilem (tylko juz uzywki) i nie sprzedam ich juz :D zaje*iste są i wygodne. Także Emilu jak chcesz full wypas to dołóż troche i miej spokój praktycznie na zawsze charakter brzmienia moze w nich zmieniać za pomocą filtrów (szary, zielony, czarny), charakteryski grania ma chociazby na stronie sonusmobile.pl, z jakim filtrem jaka jest charakterystyka sluchawek, takze masz na zasadzie 3 in 1 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka porazka, to nie wiem. Wiadomo nie jest to produkt z gornej polki, ale nie jest najgorszy. Mialem koss sparkplugi, bang olufsen earset 3i, rozne creativy, sennheisery i te skullcandy i jak za te pieniadze to oferuja calkiem sporo, pewnie sheffunio bys sie zdziwil. Ale gdzies przeczytales w internecie ze sa bee, bo kilku wydalo na sluchawki 500 pln i pisza ze skullcandy to zabaweczka. Moze i zabaweczka, ale oferuje tyle co sluchawki za 50, 100, 150 pln zaleznie od modelu, ja tez po przeczytaniu kilku recenzji (i tez slyszalem kiedys sluchawki nauszne zamkniete skullcandy - porazka, dzwiek plastikowy) bylem sceptycznie nastawiony, ale po uslyszeniu stwierdzam ze sa ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIgdzie nie przeczytałem opieram się na swoich wnioskach więc sobie wypraszam może Ty zwyczajnie powielasz opinie innych?

skullcandy słuchałem kilku modeli stosunek cena/jakość jest dla mnie nie do przyjęcia co zdaża się i wielu producentom.Nie twierdzę że nie mogą Ci sie podobać ale czy miałeś jakieś porównanie z innymi?

Polecam np sound magic pl 30 tanie wygodne zrównoważone brzmienie bas skromny ale obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt uciekło mi ale z drugiej strony podane modele nie uważam za udane plugi przabasowione creative zapewne epki? też zmulone z nachalnym midbasem earset tu płaci sie głównie za logo i wygląd :)

Jeszcze kwestia wymagań przy zakupie słuchawek za 50pln mało się wymaga co często skutkuje zadowoleniem :)

Racja nauszne ze względu na swoją budowę zwyczajnie lepiej radzą sobie z prezentacją dźwięku ale tu niestety ciężko z mobilnością

 

 

 

 

http://goldenears.net/board/files/attach/images/783980/268/820/001/4db2decfc7b84aaf1a3e74f89ab4779d.png

 

http://goldenears.net/board/files/attach/images/783980/268/820/001/15f0ecec45cee0c905c54806d44559b8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

Nuforce NE700X

 

http://allegro.pl/nu...2105551790.html

 

Nówki (osobiście do słuchawek bym dołożył) są koło 200zł.

 

Przerabiałem tyle różnych słuchawek z ajfonami(w tym sporo forumowych hitów z mp3store ;) ) i koniec końców, zawsze najmniej męczące były NuForce... ;)

 

Starsze NuForce NE-7M leżą u mamy gdzieś, jak znajdę to Ci mogę do testów podrzucić, ale już nie dziś na pewno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...