Skocz do zawartości

Forumowicze z Olsztyna lub okolic


Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu w olsztynie regularne spoty, organizowały dwie grupy. Jedna słyneła z pogaduszek na parkingu pod carrefourem. Druga zaś "wędrowała" po całym mieście i okolicach. Z tamtych czasów pamiętam fajne spoty pod wydziałem wterynarii i "wnt". Nie wiem jak z możliwością zaparkowania tam kilku dodatkowych aut w godzinach popołudniowyc, bo ok. godziny 22-2 w nocy nie bylo problemu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No co jest M@riusz, najwięcej krzyczysz żeby się styknąć a teraz to brak woferów???

Ja kombinuje jak tu wszystko pogodzić i odwiedzić kolegów a zaraz wyjdzie, że nie potrzebnie. Narazie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że sie pojawię. Swoim autem lub zabiorę sie z Tomkiem (a wczęsniej też oczywiście przy pyfku posłuchamy, porównamy nasze auta i wybierzemy na przyjazd bardziej reprezentatywne :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piszcie olsztyniacy kto konkretnie będzie bo nie wiem, czy dla jednej osoby (a może jeszcze bez wofersów :kwasny: ) warto gonić z białego?

Jak coś to zakończe podróż na pyfku i spotkaniu w Ełku.

A chciałbym wiedzieć bo ja wybierałbym sie już jutro po południu do Tomka.

Dzięki za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Artur

Ja jestem za a nawet przeciw, tylko znowu ustawimy sie u Pawła i bedziesz Ty, ja, Paweł i.... świerze powietrze bo reszta jak trzeba bedzie dojechać też znajdzie milion powodów żeby odpaść. A słuchać bordowej xantii to nie chce bo tylko głupie pomysły do głowy przychodzą i portfel chudnie w oczach.

Ja tyle :cisza: car audiowcy

I motywem na ustach: umiesz liczyć (przynajniej do 2) licz na siebie :wink2: kończe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...