Skocz do zawartości

RE Audio RE-8S4


piotrek9419
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny głośniczek, ale nie dla mnie :P może 2 x by mi bardziej przypasowało :) Skrzynka wg zaleceń producenta BR około 15 litrów strojenie 35 Hz. Gdybym miał wybierać jeszcze raz, kupił bym ponad 2 x tańszego STX 8" (pewnie niedługo tak zrobię, jak złapię $$$).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki BR lepiej szczelinowy czy tunelowy?

Co za różnica ? Skrzynia z odpowiednim strojeniem, a nie kształt tunelu... Już różne rzeczy ludzie piszą, żelepiej gra szczelina, a nawet ostatnio jakiś człowiek wydumał skrzynię labiryntową :) Zrób pudło i strojenie, a czy szczelina, czy bass rurka - jak sobie tam zażyczysz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica ? Skrzynia z odpowiednim strojeniem, a nie kształt tunelu... Już różne rzeczy ludzie piszą, żelepiej gra szczelina, a nawet ostatnio jakiś człowiek wydumał skrzynię labiryntową :) Zrób pudło i strojenie, a czy szczelina, czy bass rurka - jak sobie tam zażyczysz :P

dzieki

 

moglby mi ktos podac dlugosc i srednice rury bass reflex do tej skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent daje bude 14l strojoną na 35hz.. W projektach chyba dał rure fi 50mm, można rozszerzyć ją do 75, ale długość jej będzie wprost proporcjonalnie ogromna.. Opcjonalnie proponuje bude 14l i rure fi 50 o dlugosci 200-230mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent zaleca 14l dla budy BR netto, więc dobrze było by zwiększyć litraż uwzględniając powierzchnie głośnika oraz portu

No raczej :)

 

A gdzie producent podaje, że to jest wartość netto bo jakoś k...a nie widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...