Skocz do zawartości

Jedyne Clio na Strefie


slawo_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bor co masz na myśli pisząc o prowadnicy?

nic szczególnego - po prostu po wciśnięciu boczku w miejce, do prowadnicy zostaje kilka mm. Mnie udało tam się wcisnąć usztywnienie, ale przy zaklejaniu tego matami trzeba pamiętać o kilku mm luzu, aby plastik trzymający szybę swobodnie sobie łaził.

Masz jakieś fotki swojej instalacji?

jeśli jesteś zalogowany na KRC, to tam znajdziesz: http://www.klubclio.pl/viewtopic.php?f=19&t=368 - zabawa z największym otworem, http://www.klubclio.pl/viewtopic.php?f=19&t=11880 - pozostałe dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic szczególnego - po prostu po wciśnięciu boczku w miejce, do prowadnicy zostaje kilka mm. Mnie udało tam się wcisnąć usztywnienie, ale przy zaklejaniu tego matami trzeba pamiętać o kilku mm luzu, aby plastik trzymający szybę swobodnie sobie łaził.

jeśli jesteś zalogowany na KRC, to tam znajdziesz: http://www.klubclio.....php?f=19&t=368 - zabawa z największym otworem, http://www.klubclio....hp?f=19&t=11880 - pozostałe dwa

 

I właśnie o to mi chodziło. Dzięki. Czekam na wyższe temp. i do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wpadło mi w ręce takie cuś:

 

post-5686-0-58087200-1328624647_thumb.jpg post-5686-0-90064600-1328624690_thumb.jpg post-5686-0-13941700-1328624719_thumb.jpg

 

post-5686-0-77930000-1328624750_thumb.jpg post-5686-0-68751500-1328624781_thumb.jpg post-5686-0-59726900-1328624825_thumb.jpg

 

post-5686-0-77319000-1328624863_thumb.jpg post-5686-0-20698600-1328624915_thumb.jpg

 

Wie ktoś co to za wynalazek? Wiem, że nie działa jeden kanał i remote. Nie wiem natomiast czy warto to naprawiać. Może ktoś miał stycznośc z takim piecykiem, zna jakieś parametry, cokolwiek?

Niestety foty telefoniczne ale coś tam widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zero odzewu, więc nie warto go reanimować. Miałem trochę kłopotów z prądem, więc poprosiłem kolegę o małą przysługę i oto efekt:

 

post-5686-0-08746100-1328982043_thumb.jpg post-5686-0-53555700-1328982743_thumb.jpg

 

Kabelki powędrowały pod maskę (aku-buda, aku-alternator, buda silnik) i jest znacznie lepiej ale nie idealnie. Nadal przy głośności bliskiej max nawet na włączonym silniku światełka lekko mrugają, dużo mniej niż przedtem ale jednak. Gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny takiego stanu rzeczy? Już pora na wymianę alternatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie alternatora, ale regulatora napięcia. Koszt śmieszny a sytuację poprawia - u mnie zadziałalo.

W tej chwili mam już 4 (za mojej kadencji) regulator i doszedłem do jednego wniosku, te droższe (valeo itd.) wytrzymują tyle samo ile tanie zamienniki.

A dlaczego tak szybko się kończą - tego nie wiem, szczotki wycierają się średnio co 3-4 miesiące. Może ten typ tak ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie alternatora, ale regulatora napięcia. Koszt śmieszny a sytuację poprawia - u mnie zadziałalo.

W tej chwili mam już 4 (za mojej kadencji) regulator i doszedłem do jednego wniosku, te droższe (valeo itd.) wytrzymują tyle samo ile tanie zamienniki.

A dlaczego tak szybko się kończą - tego nie wiem, szczotki wycierają się średnio co 3-4 miesiące. Może ten typ tak ma..

Bo używasz szczotek o złym doborze materiału pewnie :) Metalowo grafitowe to nie to samo co grafitowo metalowe np. Sprawdź to.

 

 

Ten piecyk do wysokich lotów nie należy raczej i albo był już grzebany albo jakość wlutowanych elementów świadczy o jego klasie, bo są wlutowane partacko. Fajny piecyk do dłubania na wieczory zimowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie alternatora, ale regulatora napięcia. Koszt śmieszny a sytuację poprawia - u mnie zadziałalo.

W tej chwili mam już 4 (za mojej kadencji) regulator i doszedłem do jednego wniosku, te droższe (valeo itd.) wytrzymują tyle samo ile tanie zamienniki.

A dlaczego tak szybko się kończą - tego nie wiem, szczotki wycierają się średnio co 3-4 miesiące. Może ten typ tak ma..

 

Piszesz o clio czy swoim AX?

 

Ten piecyk do wysokich lotów nie należy raczej i albo był już grzebany albo jakość wlutowanych elementów świadczy o jego klasie, bo są wlutowane partacko. Fajny piecyk do dłubania na wieczory zimowe

 

Też tak pomyślałem ale chciałem zasięgnąć opinii ludzi mądrzejszych ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna zabudowa w takim małym bagażniczku:) też myślałem nad GTO 804 bo sam teraz mam mały kuferek, jak to ogólnie gra?

 

Tak jak pisałem już wcześniej zestaw gra poniżej swoich możliwości za sprawą pustych drzwi. Na jednym ze spotów Morfi stwierdził, że po zrobieniu drzwi powinno być super (jak na tą kasę), podobne zdanie co do zestawu przedniego ma Sinoff. Myślę, że są to ludzie zdecydowanie bardziej osłuchani niż ja. Ja osobiście jestem zadowolony z góry, która jest szczegółowa i detaliczna, czasem nawet za bardzo ale ja tak lubię. Oczywiście piszę to w odniesieniu do półki cenowej głośników. Myślę, że duża w tym zasługa wzmacniacza, który słynie z dobrej góry i średnicy. Jeżeli chodzi o suba to jest to tani alphard, więc nie ma cudów ale gra dość szybko i w miarę punktowo jak na głośnik za bodajże 50zeta. Ogólnie nie ma tragedii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem już wcześniej zestaw gra poniżej swoich możliwości za sprawą pustych drzwi.

 

nie tyle pustych, co totalnie nieszczelnych, u Ciebie te drzwi robiły za port BR i dmuchały na wszystkie strony, przez co woofer nie miał kopa, a tylko lekko sobie buczał. Poprawisz drzwi, poprawisz montaż, to i woofer zrobi się bardziej punktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...