Skocz do zawartości

Wybór radioodtwarzacza do określonej sumu


Sirek12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was koledzy http://www.astra-g.pl/images/smilies/msn-wink.gif

Mam problem, znaczy bardziej bym to określił jako dylemat.

Ponieważ mam u siebie w aucie głośniki oraz wzmacniacz firmy TEAC ale niestety mam też do tego nie firmowe radio jakiś tam tani szmelc.

A mam zamiar zakupić od znajomego Subwofer Magnata wraz z wzmacniaczem, i dlatego potrzebuje inne radio jakąś dobrą firmówkę do kwoty 450zł.

Bardzo mi zależy by był na pendrive i żebym mógł podłączyć pod nie te dwa wzmacniacze jeden od głośników, drugi od tuby.

Macie może jakąś propozycje dobrego radyjka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zależy by był na pendrive

 

Jesli to ma być jedyny wyznacznik to po co ten temat? szukaj czegos z portem usb

 

PS jak ma byc około plus minus 450zl i z usb i fajna jakoscia to jvc sh1000 ( nawet proca posiada i czasowki) niezły wszystkomajacy tani grajek grajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam zamiar zakupić od znajomego Subwofer Magnata wraz z wzmacniaczem, i dlatego potrzebuje inne radio jakąś dobrą firmówkę do kwoty 450zł.

Bardzo mi zależy by był na pendrive i żebym mógł podłączyć pod nie te dwa wzmacniacze jeden od głośników, drugi od tuby.

 

A jakbyś chciał nowe, to polecam JVC KD-R721BT. Spełnia wszystkie Twoje wymagania z ceną włącznie. I też gra nieźle (Burr-Brown 24-bit na pokładzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale podepne sie pod temat radii w podobnej kwocie albo i niekoniecznie :wink: mial ktos cos z tych modeli 9855r , 9884r , 9812rr lub rb , jak tam z jakoscia bo podobno dalece odbiegaja od nowszych modeli na ich korzysc no i wogole opinie mile widziane :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...