Skocz do zawartości

Jaki sub z mocnym wykopem ale bez straty jakości


Darek23a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem rozglądam się za głośnikiem do suba tylko nie wiem jakim .Używam teraz gto1214 ale jakoś nie spełnia moich oczekiwań jest głośny i mocno gra , ale ja chcę więcej ale tak żeby była jakaś jakość z tego i uzupełniało się to w miarę z przodem . Kwota jaka ? czy ja wiem powiedzmy że tak do 500zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie rockford i vibe to jakosc??? To ja juz widze jacy wy osluchani ... Kolego zapomnij o Vibe, Rockford i FLI (to samo co vibe) bo bedziesz sobie plul w brode. Te firmy sa nastawione na moc, a nie na jakosc, ich syby dudnia a nie graja czystym basem. Juz to przerobilem wiec wiem co mowie. Jak chcesz jakosc to zainteresuj sie czyms co gra miekko czyli szukaj papierowych membran. Ale ciezko pogodzic wykop z moca, pamietaj. No i do tego budzet wogoole nie daje szans na jakosc, jedynie na moc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te firmy sa nastawione na moc, a nie na jakosc, ich syby dudnia a nie graja czystym basem

Tym zdaniem pokazales jaki to Ty jestes osluchany... :wstyd:

Co jak co, ale wyzsze serie RF, np RFR i RFD wg mnie potrafia narobic zamieszania ale gdy trzeba to fajnie uzuplenia pasmo, takze moze posluchaj wiekszej ilosci glosnikow a dopiero pozniej sie wypowiadaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc musi być i ma porządnie zatrzasc autem lepiej niż ten jebel co mam jeśli chodzi o jakość to wiem że na coś extra nie mam co liczyć poprostu zależy mi na tym żeby nie lupal bez sensownie jak ten co mam bo teraz to za nic mi nie pasuje ten bas do przodu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rockford i vibe to jakosc??? To ja juz widze jacy wy osluchani ... Kolego zapomnij o Vibe, Rockford i FLI (to samo co vibe) bo bedziesz sobie plul w brode. Te firmy sa nastawione na moc, a nie na jakosc, ich syby dudnia a nie graja czystym basem. Juz to przerobilem wiec wiem co mowie. Jak chcesz jakosc to zainteresuj sie czyms co gra miekko czyli szukaj papierowych membran. Ale ciezko pogodzic wykop z moca, pamietaj. No i do tego budzet wogoole nie daje szans na jakosc, jedynie na moc.

 

Przestan ludziom nawijac makoron na uszy..Nawet niestawiaj kolo siebie takich wyrazow jak FLI I Rockford :przestraszony: W brode to Ty powinienes sobie pluc ze nigdy nie slyszales RF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze że lubię jbl dawno temu miałem i tak jakoś mi blisko do nich . A no właśnie a jak jest z wyższymi seriami ? Też tak bez bez litośnie tłuka aż głowa boli ?

 

 

Potrafia zagrac , bez obaw ;)

 

 

Panowie rockford i vibe to jakosc??? To ja juz widze jacy wy osluchani ... Kolego zapomnij o Vibe, Rockford i FLI (to samo co vibe) bo bedziesz sobie plul w brode. Te firmy sa nastawione na moc, a nie na jakosc, ich syby dudnia a nie graja czystym basem. Juz to przerobilem wiec wiem co mowie. Jak chcesz jakosc to zainteresuj sie czyms co gra miekko czyli szukaj papierowych membran. Ale ciezko pogodzic wykop z moca, pamietaj. No i do tego budzet wogoole nie daje szans na jakosc, jedynie na moc.

 

 

Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym piszesz... Nie wiem na kim chcesz zrobic wrażenie... Ale proponuje nauczyc sie troche pokory i nie gadac glupot bo jeszcze ktos sie zasugeruje twoim zdaniem bo wezmie je za prawdziwie...

 

Koledzy juz wymienili serie RF gdzie nic im nie mozna zarzucic , ja dodam jeszcze serie RFA... A co do Vibe to sa glosniki nastawione na glosnosc i cisnienie i z tego sie doskonale wywiazuja... Jezdzisz z aktywnym subem FLY i wypowiadasz sie o jakosci ? Skoro jestes taki audiofil to jak mozesz sluchac tego co masz w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trol haha nie no właśnie się zastanawiałem jak gra wyższa seria jbl . O vibe słyszałem wiele dobrego więc sam się zdziwiłem ale mnie tak nie do końca zależy na ciśnieniu chce na co dzień skręcić trochę wzmak i jakoś to zgrać z przodem myślę że mam nie najgorszy więc fajnie by to grało . Na samym początku padła propozycja re jak on się mam do reszty jest bardzo zachwalany ale drogi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twarde to już nie ...jakość?

W ogóle to ja jestem strefowym trollem :hyhy: ale mam juz tyle lat, że słuchałem kilku min. RFów .

Dogadaj sie z cursorem praktycznie masz posłuchanie (dobre posłuchanie) za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jakosc to zainteresuj sie czyms co gra miekko czyli szukaj papierowych membran

 

Jakbyś chciał to w sobotę będę w Jaworznie. Mogę wziąć JBL GTI1200

 

Papier chyba.. Najtwardszy sub jaki do tej pory slyszalem :)

 

3" cewkę

 

A nie 4" ?? Tak mi sie wydaje ino :P

 

Ja od siebie polece Infinity Kappa 120.3 se.. Mam juz go baaardzo dlugo i pasuje mi w kazdym aucie pod kazdym piecem. Glosnik jest "slabo rozreklamowany" na forum, ale jakosci z niego duzo (najwyzsza seria Infinity) i pierdyknie dobrze.. Stalem przed takim samym dylematem i juz dlugi czas gra Kappa w zamknietej, nie do konca szczelnej :P

 

Czytalem tylko opinie ze twardo grają

 

To chyba glusi jacys pisali :D Mialem tez BA II i mieciutki jak pupcia mojej :D

 

Darek jak chcesz posluchac Kappy to pisz PW, masz do mnie pare kilo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym zdaniem pokazales jaki to Ty jestes osluchany... :wstyd:

Co jak co, ale wyzsze serie RF, np RFR i RFD wg mnie potrafia narobic zamieszania ale gdy trzeba to fajnie uzuplenia pasmo, takze moze posluchaj wiekszej ilosci glosnikow a dopiero pozniej sie wypowiadaj...

 

Acha...no i te wyzsze serie sie mieszcza w 500zl?? hahahahahaha kolego mialem okazje nie raz montowac RF do kwoty 200-300funtow i nie robia ani zabieszania, ani wrazenia, chyba ze pod katem mocy to tak, przyznaje ci racje. Moc to RF maja nie mala.

 

Przestan ludziom nawijac makoron na uszy..Nawet niestawiaj kolo siebie takich wyrazow jak FLI I Rockford :przestraszony: W brode to Ty powinienes sobie pluc ze nigdy nie slyszales RF

 

Teraz to czlowieku smieszny jestes. Porownujecie Vibe i RF a FLI to wlasnie VIBE pod inna nazwa.

 

Potrafia zagrac , bez obaw ;)

 

 

 

 

 

Nie masz zielonego pojęcia o tym o czym piszesz... Nie wiem na kim chcesz zrobic wrażenie... Ale proponuje nauczyc sie troche pokory i nie gadac glupot bo jeszcze ktos sie zasugeruje twoim zdaniem bo wezmie je za prawdziwie...

 

Koledzy juz wymienili serie RF gdzie nic im nie mozna zarzucic , ja dodam jeszcze serie RFA... A co do Vibe to sa glosniki nastawione na glosnosc i cisnienie i z tego sie doskonale wywiazuja... Jezdzisz z aktywnym subem FLY i wypowiadasz sie o jakosci ? Skoro jestes taki audiofil to jak mozesz sluchac tego co masz w aucie ?

 

ale teraz to mnie rozwaliles tym smiesznym przerobieniem powodu dla ktorego mam FLI.

 

Kolego tlumaczylem ze FLI mam za free wiec sobie puka do czasu zrobienia wlasnego projektu.

 

I teraz miejsce popisowe dla ciebie, zacytuja jakie glosniki mam w drzwiach i jaki projekt suba zamiezam zrobic. I co dalej bedziesz twierdzil ze slon mi na ucho nadepnol?? Kolego montuje ca i zestawy domowe od parunastu lat juz i nikt jeszcze nie zmienial sprzetu po tym jak pomagalem go dobrac, a tu na forum pomagacie a ludzie za chwile zmieniaja bo im nie pasi.

 

To z kim tu jest cos nie halo???

 

I kto tu nie ma pojecia?

 

Sam powiedziales ze tylko pewne RF graja....a nie wszystkie i napewno nie te za 500zl hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANITA tylko nie wiem czy zauwzayłeś każda z marek ma swój "chiński odpowiednik" dl Vibe to FLI dla Focala Auditor dla JL Audio TMA. Więc jakość użytych komponentów do wykonania danego głośnika/wzmacniacza oraz zaawansowanie techniczne pozostawia wiele do życzenia. Więc zanim coś przytoczysz zastanów się 2 razy nim to klepniesz w klawiaturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibe miałem już kilka, czarnych, żółtych, najnowszych też żółtych. Zalecana skrzynia 45L jest do bani. Miałem go w 55L i jeden wielki port....

Nie ma znajomka który by nie wspominał jak np flaszki na stacji paliw się trzęsły albo u ziomka futryna w domu :) serio. A pędziłem go Crunch PZI 325.2 czyli bez jakiegoś szału... Dla mnie najlepszy sub jaki miałem w BR. Ostatnio mam same klozety, więc chcę wrócić do BR i ok 500rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...