Skocz do zawartości

cos ambitnego


pologreen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racii tego w nie dlugim czasie planuje zmiane systemu 2 way wiec powoli zaczac czas sie za czyms porozgladac i czegos sensownego i rozwojowego poszukac , glownie to sprawa ma sie gory aby byla przyjemna , detaliczna , ciepla i nie kula w uszy po godz jazdy :zly: wiecie o co chodzi wiec nie bede sie rozpisywal :D co do dolu to to zejscie i miekkosc , nie lubie jak mi sztywno gra , jednostaka to alpine z serii cde i wzmak jaki bedzie napedzal przyszly zestaw macrom 42.16 , nie ukrywam ze cos sie moze jeszcze zmienic dlatego szukam czegos rozwojowego i z cieplym brzmieniem glownie o to chodzi aby gralo cieplo , muzyka glownie hh dup i tego typu podobne , zakladam ze pomozecie w temacie nie piszac o wrozkach , krysztalowych kulach bylo na forum itp itd :rotfl: czytalem , co do kwoty do 1k zl w gre tylko nowe szt , jak o czyms zapomnialem to przypominac i licze na odzew z waszej strony bo ciezko jest cos znalesc ambitnego a takich ostrych zestawow jest kupa na rynku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez kuli się nie obejdzie ;) Temat jakich milion :)

A tak na boku jak chcesz wydać 1tyś i być zadowolony - posłuchaj na spotach czegoś coś tam na pewno znajdziesz dla siebie.

Mój typ to Tempo + nowa zwrotka lub cięcie z jednostki "wróżka" serii cde :)

Tu jest szerokie pole do popisu - bo można z tych przetworników coś fajnego wycisnąć - lub dla lenia podłączyć pod ory zwrotki i otrzymać pół produkt ...

 

 

2 drogi do 800 pln - StrefaCarAudio.pl - Forum Car Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotach w swoim regionie zapalencow malo , a jak juz sa to sprzet na poziomie hsk esk , ktore i ja przerabialem wiec na odsluch czegos cieplego nie ma szans :D na temat tempo sporo jest , slyszalem ten zestaw i w porownaniu do maximo graja podobnie dolem praktycznie bez roznicy , gora jest tylko bardziej detaliczna i spokojna , tak wiec mog bym tylko podmienic tweeter z maximo na tempo tw 1 , albo mt 22 , nie wiem tylko jak tam jest ze zwrotka , a moze i by cos ciekawego z tego wyszlo co myslicie , pisales o cieciu zwrotki moglbys rozwinac pojecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie radio to podstawa , wydaj 400-500zl na radio ( w tej cenie polecam clariona dxz 948 bo poprostu zamiata ) mialem w ostatnim miesiacu porownanie to kilku innych radyjek w tym samy m srodowisku i ewidentnie byl najlepszy , byly alpine CDA i CDM aktualniejsze clariony i JVC wszystko w podobnych cenach no oze clarion ze 100zl drozej a roznica w graniu , przestrzen , szczegoly kazde pasmo na plus... I taka zmiana by dala mysle wiecej niz glosniki a za pozostale 500zl wymien sobie tweeter na ambitniejszy i moze na pogrzebanie w zwrotce wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandres156 ciekawe rozwiazanie , nie mialem jeszcze clarka u siebie ale swoje na temat tych jednostek slyszalem , mysle ze to by bylo sensownym rozwiazaniem ostrej gory jak narazie idac tropem wypowiedzi poszczegolnych osob , co do dolu w maximo to niczego mi wiecej nie trzeba , glownie to o gore chodzi , bo tak myslac logicznie zmiana 2 way na cos cieplejszego wiele nie wniesie bo alpine gra ostro , ciac sie nie da bo biedna seria wiec nie ma co rzezbic z tym radiem tylko tak jak napisales , myslalem tez na dorzyceniu xm'a na gore zeby uciszyc troche tweeter ale nie wiem czy jest sens wydawania kasy bo radio nienajlepsze , powiedzmy ze wofer z maximo zostanie , gore wymienie tylko na co ? a za jednostka sie rozejrze , co do zwrotki zobaczymy co wyjdzie jak bedzie czegos malo to bede sie bawil nia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wiem radio podstawa , system byl budowany na szybko i z czasem wyszly bledy , szczerze mowiac to zabralem sie za to wiele nie myslac i kupilem na szybko to na co budrzet pozwalal , tezar mam wiecej doswiadczenia i wiedzy niz wczesniej jak kupywalem te radio ktore mam nie wiedzac na co patrzec , jezeli chodzi o 2 way to wiadomo jeden system gra cieplej drogi ostrzej jeden jest mieki dgogi gra sztywno , u mniw tweeter daje po uszach i stad pomysl na zmiane byl , choc i zakladalem zmiane jednostki co po dluzszym przemysleniu trzeba bylo zalozyc temat o wyborze radia , ale tak to jest jak sie opor rozkmin ma a nie kazda jest dobra :wink: i robi sie chaos w bani , tak wiec po koleii maximo zostaje na ta chwile zobaczymy jak zagra pod inna jednostka , co do jednostki to raczej cieple brzmienie preferuje , alpine gra ostro chyba ze cos ze starszych serii bo czytalem ze sa spokojniejsze no ale alpina zostawmy w spokoju sandres156 wspominales cos o clarion , pionek i ken tez chyba graja podobnie spokojnie i cieplo jak clarek z tego co slyszalem bo testowac nie testowalem wiec sie duzo wypowiadac nie moge i nie bede , proponowales model dxz 948 , jak tam u niego ze zwrotka rozbudowana , tak zeby dalo sie ciac pasma samym radiem ogolnie jego mozliwosci , a moze cos innego (inne modele) z tym potencialem albo cos mlodszego np dxz 958
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 9835r a teraz mam

cudownego klariona

, i wedlug mnie clarion gra lepiej. Sluchalem go na tych samych klockach i uwazam ze Clarion ma napewno bardziej miekka góre, kick moze troszke slabszy ale jest ok. Ogolnie mam wrazenie ze pojawilo sie wiecej szczegolow w porownaniu do alpiny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisalem ze alpine sa ostre ogolnie tylko ze to co kolega ma na pokladzie to raczej nie gra jak powinno , clarion nie jest radiem idealnym ale za 350-450zl nie ma wielu konkurentow z tym wyposazeniem ktore posiada , a jezeli tak wiele osob sie jara 958 to mysle ze i 948 sie gardzic nie powinno bo graja tak samo moim zdaniem... Oczywiscie w tej kasie jeszcze mozna kupic 9812 , w tej kasie ( prawie ) pare dni temu sprzedalem 9854 ale do piet nie dorasta w moim przekonaniu clarionowi. Wszystko tyczy sie gry na ustawieniach flat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok kazdy wiadomo kreci i tnie pod siebie jak mu pasuje , porownywac jeden model do drogiego wiadomo kazdy inaczej lubi , kwestia w tym zeby bylo czym krecic i ciac pasma w moim wypadku czyli odpowiednia ilosc fantow na pokladzie i cieple granie z detalami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz miec wszystko na pokladzie i wyrobic sie w kwocie dosc rozsadnej to JVC SH1000

 

wszystkiego miec nie mozna im wiecej tym drozej , dobrze aby bylo czym krecic ciac pasmo i tego typu podobne aplikacje nie bede sie rozpisywal bo wiecie o co chodzi z wlasnych doswiadczen nad jednostkami i ich dzwiekiem i opcjami na pokladzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...