Skocz do zawartości

Schemat kostki do przepływomierza A6 1.8T 150km silnik ANB


nicekt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem ze znalezieniem schematu kostki podłączenia przepływomierza. Mianowicie ja jej nie mam, tylko przepływka połączona była kabelkami (pinami). Miałem zamontowaną przepływkę 4 pinową a powinienem mieć 5 pinową. Jeden kabelek czarny był schowany. Na elce kiedyś ktoś podesłał mi schemat ale jakiś nie pasujący bo też były podane 4 kabelki jak podłączyć a tego czarnego nie było. Więc jak ktoś z was mógłby sprawdzić w jakimś programie lub u siebie mając taki silnik byłbym wdzięczny bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na elce ktoś mi dał schemat że kostka jest 5 pinowa ale schemat podłączenia 4 kabelków i nie wiem co z tym 5 zrobić. Samochód nie pokazuje mi błędu przepływki ale samochód na wolnych obrotach pirdzi, pyrcha, gaśnie po rozgrzaniu jest ok, jak na gaz się przełączy też jest ok i jak się jeździ to czuć że samochód jak da się w pedał dobrze idzie, czyli na wyższych obrotach jest ok. Po odłączeniu przepływki samochód na wolnych obrotach nie gaśnie jest po prostu ok tylko nie ma takiej mocy. Chcę być 100% pewny że jest dobrze podłączona bo to już 3 przepływka i za każdym razem mechnicy magicy inną mi wstawiają. Sam chcę to ogarnąc bo jak sam nie zrobię to będę się bujał i co mechanik to inna teoria. Jeden to już chciał mi montować od 1.9t diesel twierdząc że będzie działać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...