Skocz do zawartości

Odpowiednie umieszczenie tweeterów w przednich słupkach


Sqizzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 lat później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem pewny czy potrafisz czytac kolego. Polecam rpzeczytac ponownie.

Na bezsensowne pytanie dlaczego nie wszyscy stosuja dodatkowe nadstawki mozna zripostowac:

-a dlaczego nie daja lepszych tranzystorow (cena smieszna bo okolo 17zl za jeden 15A senken)

-a dlaczego nei daja wiecej kondziow zeby spadkow nie bylo (koszt podobnie niewielki)

-a dlaczego nie wszyscy robia kolumny BR(kolejny przyklad)

-a dlaczego to...

-a dlaczego tamto...

 

Kolego nie da sie odpowiedziec na te pytania bo ani ty, anie ja, anie nikt z nas tu na forum nie zna powodu jakim kieruje sie dany producent.

 

Czy tak ciezko to pojac?

 

A dlaczego nie kazdy wzmacniacz pracuje w klasie AB, albo D???

 

 

:rotfl:

 

Banito - Ci ludzie na tym forum chyba są trochę stuknięci - ze swojej niewiedzy (w sprawie akustyki) tworzą cnotę i mają pretensję i każą Ci się tłumaczyć z tego, że taką wiedzę posiadasz. Takim ludziom np. trzeba tłumaczyć, że ziemia nie jest płaska. 

Są jak alchemicy - latami poszukują meted zamiany ołowiu w złoto. Mogą latami poszukiwać złotego środka (nie tylko) na ustawienie tweetów - są jak audiofile, którym "kable grają" (najbardziej to te przenoszące PCM ;) ). 

Zamiast się cieszyć, że ktoś się dzieli doświadczeniem to drą tylko japy "nie, niemożliwe, blalalala", "bo mój słuch" - fcuk them - nie sobie grzebią latami w swoich samochodach i dojdą do tych wniosków o których piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...