Skocz do zawartości

Audio "rower"


unitrafanspace86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

duber , zauważ że mamy też normalnych forumowiczów w tym wieku :P

 

ale ten jest wyjątkowo mądry i zdolny , jak twierdzi

 

Zauważ, nigdzie nie napisałem, że uważam się za zdolnego, mądrego :) więc prosze nie wymyślaj mi tu czegoś czego nie napisałem ok? :) będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko cyfry ale skoro masz 17 lat to już powinieneś być w LO lub technikum. A tam nawet największy tuman który nie chce się uczyć i tak zdobędzie jakąś wiedzę. No ale widzę że są wyjątki. Nie wstydziłbyś się jeździć z takim wózkiem po swoim "mieście" lub "wsi" ?? Człowieku przecież ty zaraz będziesz pełnoletni.

 

http://www.joemonster.org/i/b/rowerkon18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko cyfry ale skoro masz 17 lat to już powinieneś być w LO lub technikum. A tam nawet największy tuman który nie chce się uczyć i tak zdobędzie jakąś wiedzę. No ale widzę że są wyjątki. Nie wstydziłbyś się jeździć z takim wózkiem po swoim "mieście" lub "wsi" ?? Człowieku przecież ty zaraz będziesz pełnoletni.

 

http://www.joemonste.../rowerkon18.jpg

 

Zawodówka, jako operator obrabiarek CNC :)

 

Ja się nie wstydzę takich rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, w pirotechnice robię 5 lat i jestem ostrożny, nawet bardzo

to moze lepiej tam ukierunkuj swoje zainteresowania,CA zostaw innym...

pisząc ze jestes ze wsi mysle ze koledzy mają na mysli stan ducha a nie pochodznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze lepiej tam ukierunkuj swoje zainteresowania,CA zostaw innym...

pisząc ze jestes ze wsi mysle ze koledzy mają na mysli stan ducha a nie pochodznie...

 

Co ma wieś do stanu ducha?? Bawić świetnie można się wszędzie i budować takie coś można też :)

 

We wsi jak i w mieście mieszkają ludzie...to, że ktoś mieszka na wsi np nie zwalnia go z tego, żeby chodził ubrany ładnie, miał komórkę super jakąś lub sprzęt audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma wies do tego?bo wieje taki projekt wsią i tyle.

zbuduj takie cudo i pokaż nam :),wyprzedzając fakty mysle ze zabawa bedzie przednia

 

Twój post jest bezsensowny.Czym się kierujesz żeby sądzić, że taki projekt to wiocha? hm

Sądzisz, że ludzie którzy mieszkają w wiosce, są gorsi od was "mieszczuchów"?? i że wszystko co zrobią to jest wiocha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest wiocha. Jak chcesz na imprezie słuchać muzyki to kup bunbox'a albo niech ktoś weźmie gitarę.

Twój projekt jest bez sensu. Wywalanie pieniędzy których sam pewnie nie zarobiłeś w błoto

 

Sam jesteś wiocha człowieku :)

Zarobiłem mój drogi, zarobiłem.Chodzę na praktyki, jak wcześniej wymieniłem mam 350 zł z premią miesięcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...