Skocz do zawartości

Audio "rower"


unitrafanspace86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem na lapka :)

unitrafanspace86 kup sobie np. http://allegro.pl/cr...2032243055.html wywal od tego zasilacz podłącz bezpośrednio do akumulatora, podłącz jakąś mp3 i postaw to na swoim wózku :P Podczep wózek do roweru. Zrób stojak na kierownicy do mp3 i już możesz szaleć po wsi :P Nie zapomnij o niebieskim neonie i stroboskopie w przednim świetle :)

 

Uważaj na słowa, moje miasto nie jest wsią :)

 

I ty nie wiesz co piszesz, 80 ah pod takie głośniczki? spalone na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Wszedłem na lapka :)

 

 

Uważaj na słowa, moje miasto nie jest wsią :)

 

I ty nie wiesz co piszesz, 80 ah pod takie głośniczki? spalone na miejscu :)

No prawda na wsi ludzie nie wpadają na takie pomysły :rotfl:

A co do spalenia to niby czym? Przecież to tylko 12v a pod takim zasilaniem te głośniczki chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sobie maja jaki chca stosunek i opinie, i tak to wykonam;)

 

Rób rób :) I nagraj - jak wiadomo, filmiki na YT są najlepszym wyznacznikiem jakości grania :) Tylko podlisz sobie wszystkie koszty i potem pochwal się - wszyscy chętnie się pośmiejemy :) A! Nie zapomnij o strobo, laserze i wytwornicy dymu - w końcu na imprezie takie rzeczy są niezbędne ;) O chromowanych felgach ze spinnerami do przyczepli chyba nie musze wspominać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda na wsi ludzie nie wpadają na takie pomysły :rotfl:

A co do spalenia to niby czym? Przecież to tylko 12v a pod takim zasilaniem te głośniczki chodzą.

 

Zapomniałeś o jednym, natężenie wynosi ok 4 ah na wyjsciu zasilacza, a mój aku ma 80 ah :) i dodatkowo takie głośniczki działają na zmienny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ty nie wiesz co piszesz, 80 ah pod takie głośniczki? spalone na miejscu :)

 

Jak ja lubie gdy ktoś wypowiada się kategorycznie i autorytatywnie o czymś, o czym nie ma absolutnie żadnego pojęcia :)

 

Zapomniałeś o jednym, natężenie wynosi ok 4 ah na wyjsciu zasilacza, a mój aku ma 80 ah :) i dodatkowo takie głośniczki działają na zmienny :)

 

Chodzisz jeszcze do szkoły i takie głupoty piszesz ... Brnij dalej, brnij .... zawsze to weselej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób rób :) I nagraj - jak wiadomo, filmiki na YT są najlepszym wyznacznikiem jakości grania :) Tylko podlisz sobie wszystkie koszty i potem pochwal się - wszyscy chętnie się pośmiejemy :) A! Nie zapomnij o strobo, laserze i wytwornicy dymu - w końcu na imprezie takie rzeczy są niezbędne ;) O chromowanych felgach ze spinnerami do przyczepli chyba nie musze wspominać ?

 

I pozdrowienia dla ciebie mój drogi :) Napewno użyję jedną z twoich sugesti..., .....żartowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mi zostały fajne pedaly i siedzenie od roweru...moze potrzebujesz?

po taniości puszcze...

pomysł rozumiem ale chcialbm Cie widziec jak z tym pedałujesz ;) po miescie...

weż deche zrób dziury na głosniki i tyle...co bys nie robil i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie gdy ktoś wypowiada się kategorycznie i autorytatywnie o czymś, o czym nie ma absolutnie żadnego pojęcia :)

 

 

 

Chodzisz jeszcze do szkoły i takie głupoty piszesz ... Brnij dalej, brnij .... zawsze to weselej ;)

 

Nie raz robierałem taki zestawik, napięcie na wyjsciu ok 13v zmienne o natężeniu 4,5 ah miałem, bodajże w jakiś creative'ach :)

Więc mi tu nie pisz, że bzdury gadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz robierałem taki zestawik, napięcie na wyjsciu ok 13v zmienne o natężeniu 4,5 ah miałem, bodajże w jakiś creative'ach :)

Więc mi tu nie pisz, że bzdury gadam

 

Popatrz sobie proszę do jakiegoś podręcznika fizyki, albo, co teraz modniejsze, do wikipedii i sprawdź w jakich jednostkach podawane jest natężenie prądu i od czego ono zależy. Sprawdź także jak wyraża się pojemność akumulatora i na co ma ona wpływ. Jak się dokształcisz to możemy zacząć dalej rozmawiać. A narazie radzę nie ośmieszać się bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sobie proszę do jakiegoś podręcznika fizyki, albo, co teraz modniejsze, do wikipedii i sprawdź w jakich jednostkach podawane jest natężenie prądu i od czego ono zależy. Sprawdź także jak wyraża się pojemność akumulatora i na co ma ona wpływ. Jak się dokształcisz to możemy zacząć dalej rozmawiać. A narazie radzę nie ośmieszać się bardziej.

 

Mi to wisi czy sie ośmieszam czy nie? Jak wolisz :))

 

 

 

Tak więc dziękuję wam za te miło spędzone chwile nad tą jakże wspaniałą konwersacją na poziomie :)

 

Wbrew tego co pisaliście mam w du..pie waszą opinie o mnie i projekcie ha! :) I będę robić rower audio, tak więc pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy są przeciwni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osmieszanie swoją drogą, a swoją to że masz pojęcia napięciach, prądach.,.

 

i z taką wiedzą może lepiej się nie bierz za ten wózek, bo ci sie jeszcze zapali albo wybuchnie.,.

 

Szczerze? Mam gdzieś wasze sugestie,sarkazmy oraz róznego rodzaju wyrażenia :)

 

Tak czy tak zrobię : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z taką wiedzą może lepiej się nie bierz za ten wózek, bo ci sie jeszcze zapali albo wybuchnie.,.

 

Wtedy się nauczy :) Byle tylko aku nie poparzyło mu twarzy lub innych części ciała - tego mu nie życzę. Skoro ma takie podejście, wszystko wie najlepiej - to niech robi :) Zapewne mu sie uda.. zgodnie z pewnym powiedzeniem o osobach które mają zawsze szczęście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unitrafanspace86 Zainteresuj się takim rozwiązaniem. Nie trzeba będzie przyczepy ciągać.

 

 

http://www.geekologi...ke-system-1.jpg lub http://www.bikeblogn...11/20054479.jpg a może tak http://c.wrzuta.pl/w...sniki_w_rowerze wyjdzie najtaniej :P

 

Miazga :) znam to

 

 

@ Waski, tobie też życzę sukcesów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...