Skocz do zawartości

Audio "rower"


unitrafanspace86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba cię powaliło :D ok 3 tysiące za wzmacniacz :D

 

Zobaczcie panowie, o coś podobnego mi chodzi :)

 

 

Wspaniale wyglądałbyś na takim rowerze.

 

17,5 dokładnie ;) jak wspomnialem, lubie robić różne rzeczy własnoręcznie ;) i wole takie audio niż chlac wódke lub grac dniami na komputerze

 

zle to zrozumiales

 

I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - kup cokolwiek. Głośnik o jak najiekszej skuteczności. Wzmacniacz byle jaki, byle tylko miał odpowiedni zapas mocy do głośnika. Kondensator sprzedaj. Wzmacniacz do, jak to nazywasz, średniaków - np XM2020. I będzie grało. Szkoda pieniędzy na coś konkretnego, bo na otwartej przesztrzeni i tak nie bedziesz w stanie usłyszeć różnicę miedzy wzmacniaczami czy głośnikami. A jak Ci się znudzi taka ZABAWA to nie będzie żal tego wyrzucić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc ze nie poinformowany to jeszcze uparty,...

Chlopaki Ci powiedzieli co mysla o tym temacie,i co by zrobili na Twoim miejscu a Ty nadal swoje...

Czego ty oczekujesz na forum CA?? Ze kazdy bedzie zachwycać się Twoim pomyslem, ktory na dobra sprawe nie ma wiekszego sensu??

odłuż te kilka stóweczek i za pół roku kupisz autko w którym będzie można modzić audio. jak narazie weź kolumnę z domku, i beje impreza

I to wcale nie jest glupi pomysl :wink:

Popieram to ze lubisz robic cos sam ale niektore pomysly sa po prostu nie warte zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie, alpierd dibeisi, pindziygi itd, jak cos robie to porzadnie oczywiscie na moj budżet ;))

wbrew tego co tu piszecie i tak to zrobie;)

ps, jak w rowerze audio to blee.

ale jak o 23 w samochodzie unc ync umca i szyby sie trzesa to zaje... cie co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpierd dibeisi, pindziygi

 

No tak- hi end na przyczepce za rowerem, na wolnym powietrzu - to jest naprawdę godne pochwały :) To przy okazji kup jeszcze radio z DSP, zadbaj o odpowiednie ukierunkowanie tweeterów i o scenę - swoją szerokością i głębokościa musi obejmować obszar działki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opini o tych firmach, wtczytalem ze trzymac sie z daleka, kosmiczne parametry w stosunku do ceny, jakosc dzwieku i efektywnosc, z tego najlepsze wydaja sie jeszcze pundzingi (peiying)

a co do hi–end, to nie jbl, bp, ale mtx, kicker, hertz, rocksword itd, a tych firm nie mialem na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak- hi end na przyczepce za rowerem, na wolnym powietrzu - to jest naprawdę godne pochwały To przy okazji kup jeszcze radio z DSP, zadbaj o odpowiednie ukierunkowanie tweeterów i o scenę - swoją szerokością i głębokościa musi obejmować obszar działki ;)

 

hahahahahahhahahahahahahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc dzwieku

 

Owszem - ale w danym środowisku zamkniętym, gdzie panują określone warunki. Konia z rzędem temu, kto to zauważy i będzie się tym przejmował na wolnym powietrzu, przy szumie liści, wiatru, może wody, gwarze rozmów itp :) Używany piździng to w tym wypadku już jest ekstrawagancja. Ale to Twoje pieniądze i zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę rowerem od wielu lat i ..... nie wpadłem na taki pomysł (i jakoś też mnie nie zainspirował). :kwasny:

Swoją drogą jak nieraz syn pokazuje mi filmiki na YouTube to ....... to chyba wyścig aby wymyślić coś najbardziej absurdalnego (określenie chyba nie dosadne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyznam - będąć nieco młodszym od autora tematu, pakowałem do rowera małe aku, przetwornice itp - by zapewnić sobie oświetlenie do nocnych wypadów po okolicznych szlakach i lasach. A wtedy o wydajnych diodach LED można było pomażyć ;) Ale przyczepki nie woziłem a audio miałem w postaci discmana i słuchawek :D

 

jakos mi nie dowaliles;))

 

Jakoś to nie było jego celem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, w 2010 mialem tylko alpine, bp i aku 5ah, a teraz kontynuacja

 

Tak, tyle że ja robiłem rowerem średnio 60km dziennie. 5-7 dni w tygodniu. 300 dni w roku. Z asfaltu kożystając tylko z przymusu - by dojechać w "teren". Oświetlenie było priorytetem a na profesjonalne rozwiązania nie było mnie wtedy stać. Ot - kwota 100zł i było cacy. Ale przyczepka z głosnym audio...... nieeeeee......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie, alpierd dibeisi, pindziygi itd, jak cos robie to porzadnie oczywiscie na moj budżet ;))

Akurat kiedyś miałem kolumienki zrobione na alphardach i grało to fajnie jak na pieniądze które kosztowało. Na imprezy przed domem były idealne. Do twoich wymagań mogłyby starczyć. Lepszych głośników i tak szkoda ładować na taki wózek,

Nie wiem co do mnie macie... i tak zrobie, powoli bez pospiechu ma ladnie grac i wygladac takze ladnie;) efekt koncowy nagram specjalnie z dedykacja dla strefaaudio.pl ;)

Czytając ten i inne twoje posty wcale się im nie dziwię że mają taki a nie inny stosunek do twojego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unitrafanspace86 kup sobie np. http://allegro.pl/cr...2032243055.html wywal od tego zasilacz podłącz bezpośrednio do akumulatora, podłącz jakąś mp3 i postaw to na swoim wózku :P Podczep wózek do roweru. Zrób stojak na kierownicy do mp3 i już możesz szaleć po wsi :P Nie zapomnij o niebieskim neonie i stroboskopie w przednim świetle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...